Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО–МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РАЦІОНАЛІЗАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛІСОСИРОВИННОЇ БАЗИ

НАУКОВО–МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РАЦІОНАЛІЗАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛІСОСИРОВИННОЇ БАЗИ

Назва:
НАУКОВО–МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РАЦІОНАЛІЗАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛІСОСИРОВИННОЇ БАЗИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,06 KB
Завантажень:
479
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАУКОВО–ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
БІДНЯЧУК Сергій Васильович
УДК 330.341.1 * 332.146.2 * 334.4 : 630
НАУКОВО–МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РАЦІОНАЛІЗАЦІЇ
РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛІСОСИРОВИННОЇ БАЗИ
Спеціальність: 08.10.01 – розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ, 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ)
Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України.
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Дяченко Яків Якович,
НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідувач відділу проблем економіки лісового господарства та природокористування
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Пила Василь Іванович,
НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, завідувач відділу проблем регіональної економіки
кандидат економічних наук, доцент
Розвод Сергій Володимирович,
Національний аграрний університет України
Провідна установа: | Рада по вивченню продуктивних сил України
НАН України, відділ проблем використання і охорони лісових ресурсів (м. Київ)
Захист відбудеться “_16_” __червня__ 2005 року о ___14_____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01103, м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, малий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01103, м. Київ, бульвар Дружби народів, 28, перший поверх.
Автореферат розісланий “_14_”__травня_____ 2005 року
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук Рудченко О.Ю.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лісогосподарське виробництво як вид економічної діяльності відіграє визначальну роль в регенерації компонентів навколишнього середовища та формуванні лісосировинної ресурсної бази країни, зростанні лісоресурсного потенціалу. Досягнення цих стратегічних завдань можливе при наявності в країні адекватної ринковим умовам Концепції лісівничої політики, стратегії і тактики її реалізації, економічного механізму регулювання виробничих процесів.
Відсутність реформувань в сфері управління лісогосподарською діяльністю призвела до не виконання заходів Державної програми розвитку лісогосподарського та промислового комплексів на період до 2015 року. В Україні не забезпечується розширене відтворення лісів на інтенсивній основі (підвищення продуктивності, плантаційне відтворення та користування, промислово-експлуатаційне господарювання), оптимальна лісистість в усіх регіонах країни. Регіональний аспект лісогосподарювання в Україні до цього часу не отримав належного розвитку.
Дане дисертаційне дослідження якраз і орієнтоване на підвищення ефективності регулювання розвитку лісосировинної бази на основі раціоналізації регіональних можливостей, формування науково-методичних основ відтворення лісу як складової природно-ресурсного потенціалу, корінного реформування системи організації управління виробничими процесами, економічних відносин власності, економічного механізму, що в цілому обумовлюють актуальність теми дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано згідно завдань державних програм та тематики НДР відділу проблем економіки лісового господарства та природокористування НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, зокрема автор протягом 2001–2003 рр. приймав участь у виконанні наступних тем: “Моніторинг виконання заходів державної програми розвитку лісогосподарського та лісопромислового комплексів” (2001 р., № 0101U007907); “Моніторинг реалізації заходів програми розвитку лісопромислового комплексу України (наукове супроводження програми)” (2003 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НАУКОВО–МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РАЦІОНАЛІЗАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛІСОСИРОВИННОЇ БАЗИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок