Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПРИ МВС УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПРИ МВС УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПРИ МВС УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,63 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
УГРОВЕЦЬКИЙ ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ
УДК 351.745-057.36(477)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПРИ МВС УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право
і процес; фінансове право; інформаційне право
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті внутрішніх справ,
Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор,
академік Академії правових наук України
БАНДУРКА Олександр Маркович,
Верховна Рада України, народний депутат.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук
РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович,
Верховна Рада України, народний депутат;
кандидат юридичних наук, доцент
ЄГУПЕНКО Владислав Вадимович,
Управління Міністерства внутрішніх справ
України на Південній залізниці, начальник.
Провідна установа: Національна академія державної податкової
служби України, кафедра адміністративного права і адміністративної діяльності, Державна
податкова адміністрація України (м. Ірпінь).
Захист відбудеться „27„ січня 2005 року о „13.00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.01 Національного університету внутрішніх справ (61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету внутрішніх справ (61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розіслано „27„ грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Каткова Т.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна вступила в період надзвичайно важливих суспільно-політичних змін щодо формування, розвитку та реалізації системи органів державної влади й управління. У зв’язку з цим виникає нагальна потреба теоретичного осмислення організаційно-правових засад діяльності правоохоронних структур, зокрема Державної служби охорони при МВС України.
У зв’язку з цим важливого значення набувають питання, пов’язані з регулюванням надання різноманітних послуг різними юридичними особами. Нині держава здійснює регулювання таких послуг шляхом прийняття відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів.
Ряд послуг повноцінно існували і раніше, але мали обмежене застосування, окремі - не надавалися взагалі, а тому стали новим явищем в житті українського суспільства. Перехід незалежної України до ринкової економіки з різними формами власності і господарювання обумовив становлення та розвиток нових суспільних відносин, зокрема, надання охоронних послуг Державною службою охорони при МВС України, що потребує належного, всебічного правового регулювання представлених послуг та необхідність дослідження організаційно-правових аспектів, пов’язаних з їх реалізацією.
В державі ще не сформована досить ґрунтовна нормативно-правова база, на основі якої могла б здійснюватися в повному обсязі діяльність Державної служби охорони при МВС України. Неоднозначно, а інколи протирічно трактуються деякі поняття, що в свою чергу викликає невідповідність та неузгодженість різних законодавчих та підзаконних актів. У практичній діяльності Державної служби охорони це викликає досить значні незручності щодо надання послуг з одного боку, і споживання цих послуг фізичними та юридичними особами з іншого.
Беручи до уваги специфіку сучасного стану функціонування органів внутрішніх справ та перспективи подальшого розвитку управлінсько-організаційних, правотворчих процесів, ступінь дослідження аналізованої в дисертації теми, особливостей й специфіки організаційно-правового забезпечення здійснення підрозділами Державної служби охорони при МВС України діяльності з надання охорони всіх форм власності та забезпечення особистої безпеки громадян, можна визначити як недостатній, оскільки ще й досі численні питання становлення й розвитку діяльності ДСО при МВС України не стали предметом ґрунтованого дослідження вітчизняних вчених.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПРИ МВС УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок