Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЗАДАЧАХ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЗАДАЧАХ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

Назва:
МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЗАДАЧАХ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,80 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Херсонський національний технічний університет
УДК 658.332.2
ПІДМОГИЛЬНИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
В ЗАДАЧАХ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Херсон 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Бардачов Юрій Миколайович
Херсонський національний технічний університет,
ректор, завідувач кафедри вищої математики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Марасанов Володимир Васильович
Херсонський державний аграрний університет,
завідувач кафедри економічної кібернетики
доктор технічних наук, професор
Стенін Олександр Африканович
Національній технічний університет України “КПІ”,
професор кафедри технічної кібернетики
Захист відбувається “29” серпня 2007 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 у Херсонському національному технічному університеті за адресою: Україна, 73008, Херсон, Бериславське шосе, 24.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету
Автореферат розіслано “17” липня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .052.01 А.В. Шеховцов


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сучасний стан використання інформаційних технологій в процесах землекористування, управління земельними ресурсами не відповідає вимогам раціонального природокористування.
Найважливішою умовою ефективного функціонування нової системи регулювання комплексного територіально-галузевого господарювання на землі є його надійне інформаційно-аналітичне забезпечення у складі автоматизованих систем управління. Для прийняття обґрунтованих управлінських рішень, потрібна значна, особливим чином сформована і спеціально оброблена інформація. Така інформація повинна формуватися спеціальною інформаційною системою.
Нині широкої і повної інформації не існує і її не містить жодна система. Зараз необхідна серйозна розробка вже нагромадженої і поповнення відсутньої інформації. Ця інформація повинна зосереджуватися в автоматизованих системах. Тому необхідно негайно виконувати роботу по аналізу та розробці інформаційно-аналітичного забезпечення управління земельними ресурсами, вирішити задачу автоматизованого управління земельними ресурсами та землекористуванням.
Потрібно зазначити, що в Україні темі “Використання автоматизованих систем в управлінні раціональним землекористуванням” поки що присвячено дуже небагато спеціальних досліджень, які б розширювали світоглядний спектр управлінської думки в цих напрямках. Разом з тим, в Україні були і є відомі фахівці інформатики та кібернетики: Глушков В.М., Михалевич В.І., Скурихін В.І., Тимофєєв Б.Б., Шкурба А.А., Стогній А.О., Костюк В.І., Павлов О.А., Згуровський М.З., Петров Є.Г., Малиновский Б.М., Морозов А.А., Кухтенко А.І., Івахненко Г.І., Сергієнко І.В., Палагін О.В. та інші.
Актуальність запропонованої роботи зумовлена у необхідності вирішення наукової задачі автоматизованого управління земельними ресурсами та землекористуванням, розробки необхідних математичних моделей, алгоритмів та програм по питанням землекористування та практичне втілення цих методів, технологій в практику АСУ.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок дослідження відповідає “Національній програмі інформатизації” проблематиці тем, що виконуються у Херсонському національному технічному університеті, є складовою частиною наукових досліджень кафедри “Інформаційних технологій”, де автор на протязі 2003ч2006 років був аспірантом та одним із виконавців теми “Розвиток геоінформаційних систем: Застосування геоінформаційних систем у ведені державного земельного кадастру”, яка виконується на замовлення Херсонського міського управління земельних ресурсів та держбюджетної НДР Міністерства освіти і науки України “Розробка принципів побудови автоматизованих систем управління земельними ресурсами” (ДР №0107U001136).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЗАДАЧАХ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок