Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНТИКРИЗОВИЙ МОНІТОРИНГ ПІДПРИЄМСТВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ

АНТИКРИЗОВИЙ МОНІТОРИНГ ПІДПРИЄМСТВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ

Назва:
АНТИКРИЗОВИЙ МОНІТОРИНГ ПІДПРИЄМСТВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,77 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Соколова Наталія Михайлівна
УДК 625.711.73.: 336.225.67
АНТИКРИЗОВИЙ МОНІТОРИНГ ПІДПРИЄМСТВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Іванова Наталія Юріївна,
Національний університет „Києво-Могилянська
Академія”, доцент кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Шинкаренко Володимир Григорович,
Харківський Національний
автомобільно - дорожній університет,
завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук,
Концева Валентина Володимирівна,
Національний транспортний університет,
доцент кафедри менеджменту
та підприємництва
Провідна установа – Ужгородський національний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра
економіки, менеджменту та маркетингу
Захист відбудеться 14 березня 2006 року о 12 годині на
засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.059.04 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова,1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул., Кіквідзе, 42.
 
Автореферат розісланий 8 лютого 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левківський О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасній економічній теорії поняття "криза" є однією з фундаментальних категорій концепції циклічності розвитку економічних систем, яка вже понад сто років посідає одне з центральних місць у дослідженнях різних наукових шкіл та напрямів економічної науки. Парадигма циклічності змін сукупного попиту та пропозиції, обсягів виробництва та доходу і, відповідно, стану економіки, є основою теорії економічних циклів та економічної кон'юнктури, яка розвинулася завдяки дослідженням таких видатних вчених економістів як Туган- Барановський М.І., Кондратьєв Н.Д., Кейнс Дж. М., Шумпетер Й., Фрідмен М.
Дослідження кризових явищ як на макро- так і на мікрорівні є взаємодоповнюючими завданнями, оскільки усебічне дослідження механізму розгортання економічної кризи неможливе без вивчення її прояву та закономірностей розвитку на мікроекономічному рівні. В цих умовах проявляється нагальна необхідність відслідковування як стадій розвитку підприємства, так і тих процесів, які відбуваються на всіх етапах його життєвого циклу.
Доведено що можливість настання кризи існує на всіх стадіях розвитку підприємства. Це зумовлює необхідність здійснення антикризового управління протягом усього періоду його функціонування.
Питаннями антикризового управління займаються як вітчизняні так і зарубіжні вчені, серед них Лігоненко Л.О., Крутик А.Б., Муравйов А.І., Шершньова З.Є., Василенко В.О., Чернявський А.Д., Недосєкін О.О. Градов А.П., Уткін Е.А., Грязнова А.Г., Кошкін В.И. та ін.
Однак як показали дослідження не існує загальноприйнятої концепції циклічності на мікрорівні, відповідно невизначеними є кількість стадій розвитку підприємства і фаз розвитку кризи. Це зумовило цілу низку проблем, що стосуються ефективного антикризового управління підприємством. Серед них найбільш важливим є визначення показників – індикаторів, що дозволяють оцінити наявність кризи та її глибину, а також побудова систем спостереження за розвитком підприємства. Відсутність єдиного загальноприйнятого підходу до визначення зазначених проблем і обумовлює актуальність теми дослідження та є передумовою постановки його мети та задач.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано відповідно до теми науково – дослідної роботи кафедри організації виробництва Національного транспортного університету „Теоретичні основи використання інформаційних ресурсів в системі менеджменту підприємницькою діяльністю” (державний реєстраційний номер 0104U004032).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: АНТИКРИЗОВИЙ МОНІТОРИНГ ПІДПРИЄМСТВ ДОРОЖНЬОЇ ГАЛУЗІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок