Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИСТРОЇВ ВИЛУЧЕННЯ ФЕРОМАГНІТНИХ ТІЛ З ПОТОКІВ ЗЕРНОВИХ МАТЕРІАЛІВ

ОБГРУНТУВАННЯ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИСТРОЇВ ВИЛУЧЕННЯ ФЕРОМАГНІТНИХ ТІЛ З ПОТОКІВ ЗЕРНОВИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИСТРОЇВ ВИЛУЧЕННЯ ФЕРОМАГНІТНИХ ТІЛ З ПОТОКІВ ЗЕРНОВИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,35 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
 
Хассай Дмитро Віталійович
 
УДК [631.234: 628.97]: 635.64
ОБГРУНТУВАННЯ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ
ПРИСТРОЇВ ВИЛУЧЕННЯ ФЕРОМАГНІТНИХ ТІЛ З ПОТОКІВ
ЗЕРНОВИХ МАТЕРІАЛІВ
05.09.16 – Електротехнології та електрообладнання в агропромисловому
комплексі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук

Мелітополь - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України, м. Мелітополь.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
Масюткін Євген Петрович,
Керченський державний морський технологічний
університет, ректор.
Офіційні опоненти:
- заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, Іноземцев Георгій Борисович, Національний аграрний університет, професор кафедри електрифікованих технологій в агропромисловому виробництві.
- кандидат технічних наук, доцент, Пирожок Андрій Володимирович, Запорізький національний технічний університет, доцент кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок.
Провідна установа: Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Міністерства аграрної політики України.
Захист відбудеться “27” жовтня 2006 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 18.819.01 Таврійської державної агротехнічної академії за адресою: 72312, Україна, Запорізька обл. м. Мелітополь пр-т Б. Хмельницького, 18, навчальний корпус 1, конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ТДАТА за адресою: 72312, м. Мелітополь, пр-т Б. Хмельницкого 18.
 
Автореферат розісланий “26” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Діордієв В.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однієї з необхідних стадій технологій переробки зернових матеріалів, інших сипких є вилучення різних домішок, включаючи й феромагнітні. Феромагнітні домішки негативно впливають з одного боку на якість продукції (згідно ДСТУ 40.004 – 99, ГОСТ 276 – 60 і зоотехнічним вимогам вміст феромагнітних домішок у товарній пшениці повинен бути не більше 3 мг/кг, а в брикетованих і гранульованих кормах - 30 мг/кг); з іншого, більш крупні тіла, потрапляючи до робочих органів обладнання, нерідко сприяють виникненню аварійних ситуацій і, відповідно, простою технологічних ліній через ремонтні роботи.
Електромагнітні (магнітні) сепаратори, які застосовуються в даний час у різних технологічних лініях переробки зернових матеріалів для вилучення феромагнітних тіл (ФМТ), працюють неефективно: як правило, вони не включені в загальну схему автоматизації; вимагають постійної уваги з боку обслуговуючого персоналу; мають великі габаритно-масові характеристики, споживають значну кількість електричної енергії. Кількісний же показник - зміст феромагнітних домішок, значно перевищує (у 2-3 рази) допустимі норми. Це пояснюється тим, що вказане вище обладнання недосконале, частіше запозичене з горнорудної галузі з деякими конструктивними змінами, пов'язаними, в основному, з прив'язкою до існуючої системи машин та апаратів, яка реалізує конкретну технологію.
Тому постановка і рішення задач по вдосконаленню існуючих і розробці нових пристроїв вилучення феромагнітних домішок (ФМД) із зернових матеріалів актуальні.
Зв'язок роботи з науковими програмами планами, темами.
Виконані в дисертації дослідження є фрагментом або складовою частиною наступних програм і планів:
- Державної науково технічної програми Міністерства України у справах науки і технологій 3.12 “Енерго і ресурсозбереження у сільськогосподарському виробництві;
- Програми №1 науково – дослідних робіт Таврійської державної агротех-нічної академії на 2001-2004, 2004-2008 роки „Розробка наукових основ систем технологій і технічних засобів для забезпечення продовольчої безпеки Південного регіону України” (підпрограма 1.11.2. „Розробка та оптимізація режимів роботи електро-технологічного обладнання вилучення феромагнітних домішок у системах пере-робки зерна та зернових сумішей”, державний реєстраційний номер 0102V000685).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ПРИСТРОЇВ ВИЛУЧЕННЯ ФЕРОМАГНІТНИХ ТІЛ З ПОТОКІВ ЗЕРНОВИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок