Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ СТИМУЛЮВАННЯ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ

ДЕРЖАВНЕ СТИМУЛЮВАННЯ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ СТИМУЛЮВАННЯ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,90 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
КРЕТИНИНА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 346.5:338.43.01
ДЕРЖАВНЕ СТИМУЛЮВАННЯ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор Адамов Борис Ісайович, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, професор кафедри загального та адміністративного менеджменту
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Ткаченко Валентина Григорівна, Луганський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України (м. Луганськ), ректор;
кандидат наук з державного управління Ровний Валерій Григорович, Донецька обласна державна адміністрація, начальник головного управління сільського господарства та продовольства.
Провідна установа – Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління” (м.  Запоріжжя), кафедра державного управління та адміністративного менеджменту.
Захист відбудеться 20 вересня 2005 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий “ 10 ” серпня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У системі соціально-економічних трансформацій, які здійснюються в Україні, важливе місце займає проблема реформування аграрних відносин. Об’єктивна необхідність такої реформи обумовлена складним станом сільського господарства України, яке тільки починає пристосовуватися до умов ринкової економіки. Аграрна реформа покликана перевести на принципово нову основу розвиток найважливішої в економіці країни агропромислової сфери виробництва з її серцевиною – сільським господарством. Держава повинна допомогти успішному здійсненню аграрної реформи, створюючи інституціональні та організаційні засади для відродження у селянина почуття господаря, реалізації виробничої ініціативи та підприємництва, соціального захисту сільського населення. Розвиток даних чинників сприятиме зростанню ефективності сільськогосподарського виробництва.
Теоретико-методологічні основи, сутність, визначення проблем аграрних відносин були закладені впродовж XVII – на початку XX ст. Д. Рікардо, А. Смітом, К. Марксом, Ф. Тернером, Н. Зібером, В. Садовським, Н. Баліним, М. Восленським, М. Туган-Барановським, О. Чаяновим. Актуальними для сучасного етапу ринкової трансформації сільського господарства України є такі методологічні питання, як роль держави у реформуванні майнових і земельних відносин, становленні сільськогосподарських підприємств, розвитку кооперації, фермерства та приватних підсобних господарств, удосконаленні цінового механізму та усуненні диспаритету цін, який склався між сільським господарством та галузями, що обслуговують його. При вирішенні цих та інших питань використовуються різні підходи, найбільш раціональні з яких застосовують на практиці. У цьому велика заслуга таких відомих вчених-аграрників, як А. Балян, Ю. Білик, Г. Дзись, В. Зиновчук, А. Лисецький, Б. Пасхавер, П. Пушкаренко, П. Макаренко, А. Могильний, О. Онищенко, П. Саблук, В. Трегобчук, О. Шпичак, В. Юрчишин, Г. Черевко та ін. Праці українських, німецьких, американських економістів-консультантів Р. Балакіна, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ СТИМУЛЮВАННЯ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок