Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Фізико-хімічні властивості композитів спряжених поліаміноаренів з діелектричними полімерними матрицями

Фізико-хімічні властивості композитів спряжених поліаміноаренів з діелектричними полімерними матрицями

Назва:
Фізико-хімічні властивості композитів спряжених поліаміноаренів з діелектричними полімерними матрицями
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,56 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
МАРТИНЮК ГАЛИНА ВАЛЕНТИНІВНА
УДК 544.163 + 544.164
Фізико-хімічні властивості композитів спряжених поліаміноаренів з діелектричними полімерними матрицями
02.00.04-фізична хімія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата хімічних наук
Львів-2008


Дисертацію є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фізичної та колоїдної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка,
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
Доктор хімічних наук
Аксіментьєва Олена Ігорівна,
Львівський національний університету
імені Івана Франка,
Головний науковий співробітник кафедри фізичної
та колоїдної хімії
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, доцент
Медведевських Юрій Григорович,
Відділення фізико – хімії горючих копалин
Інституту фізико – органічної хімії і вуглехімії
ім. Л.М. Литвиненка НАН України,
головний науковий співробітник
доктор хімічних наук, старший науковий співробітник
Токарєв Віктор Сергійович,
Національний Університет „Львівська Політехніка”,
професор кафедри органічної хімії
Захист відбудеться „ 14 „ травня 2008 р. о ____14___ годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.051.10 у Львівському національному університеті імені Івана. Франка Міністерства освіти і науки України за адресою: 79005, м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6; хімічний факультет, ауд.№2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського національного університету імені. Івана Франка (79005, Львів, вул. М. Драгоманова, 5)
Автореферат розіслано „___8_„____квітня__2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Яремко З.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Електропровідні полімерні матеріали і композити викликають підвищений інтерес у зв’язку з розвитком нових галузей науки і техніки, зокрема, нанотехнологій, засобів відображення інформації, сенсорики, перетворювачів енергії нового типу. Проте більшість електропровідних полімерів зі спряженою системою - електронних зв‘язків, зокрема, поліаміноарени, дуже важко піддаються технологічній переробці через низьку розчинність, незадовільні механічні та термомеханічні власти-вості, що стримує їхнє широке практичне використання. Покращити фізико-хімічні властивості електропровідних полімерів можна шляхом створення композитів з високоеластичними або термопластичними полімерами, які переважно є діелектриками. В таких композитах електропровідні полімерні наповнювачі можуть забезпечити перехід ізолятор- провідник при значно нижчих вмістах, порівняно з металічними та вуглеце-вими наповнювачами, причому наповнювач і діелектрична матриця мають близькі значення питомої густини, що забезпечує стійкість таких систем до розшарування.
На даний час фізико – хімічні властивості композитів електропровід-них полімерів з діелектричними полімерними матрицями досліджені недостатньо, детального вивчення вимагають питання взаємозв’язку між складом композитів (вмістом і хімічною будовою компонентів) та їхніми властивостями (електропровідністю, механічними та термодеформаційними характеристиками), впливу діелектричної матриці на закономірності перенесення заряду, зміну оптичних та електрооптичних властивостей композитів під дією зовнішніх чинників. Тому дослідження фізико-хімії полімер-полімерних систем, в яких спряжені поліаміноарени виступають електропровідними наповнювачами діелектричних полімерних матриць різної будови, є важливою, актуальною задачею з практичним значенням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно з планами кафедри фізичної та колоїдної хімії Львівського національного університету імені Івана Франка за науково-технічними програмами Міністерства освіти і науки України в рамках науково-дослідних тем „Фізико-хімія функціональних полімерних плівок і композитів з електрооптичними і магнітними властивостями” № держреєстрації 0103U001885 (2003-2005рр.) і “Фізико-хімічні закономірності створення нанорозмірних структур та композитів з оптичними і магнітними функціями”, № держреєстрації 0106U001306 (2006-2008 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Фізико-хімічні властивості композитів спряжених поліаміноаренів з діелектричними полімерними матрицями

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок