Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ ЗМІШАНОЇ ЕТІОЛОГІЇ

ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ ЗМІШАНОЇ ЕТІОЛОГІЇ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ ЗМІШАНОЇ ЕТІОЛОГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,77 KB
Завантажень:
245
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АНТОНЕНКО ІНЕСА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 618.1-002-02-08
ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ
З ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ
ОРГАНІВ ЗМІШАНОЇ ЕТІОЛОГІЇ
14.01.01–акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Одеса-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Рожковська Наталя Миколаївна, Одеський
державний медичний університет МОЗ України,
професор кафедри акушерства та гінекології №1
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Паращук Юрій Степанович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології № 2, м. Харків.
доктор медичних наук, професор Воронін Корнелій Валентинович,
Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України,
професор кафедри акушерства та гінекології, м. Дніпропетровськ.
Провідна установа:
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, відділення
планування сім'ї та статевого розвитку дітей та підлітків, м. Київ.
Захист відбудеться “29” червня 2006 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.600.02 при Одеському державному медичному університеті МОЗ України (65082, м. Одеса, пров. Валіхівський, 2)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного медичного університету (65082, м. Одеса, пров. Валіхівський, 3)
Автореферат розісланий “27” травня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.мед.н. О.О. Старець


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Запальні захворювання статевих органів, що становлять 60 - 65% серед амбулаторних і до 30% серед стаціонарних хворих, являють собою одну з основних медичних проблем і впливають на здоров'я мільйонів жінок дітородного віку (Дубосарська З.М., 1996; Вовк І.Б., 1999; Сметник В.П., Тумилович Л.Г., 2000; Краснопольський В.І. і співавт., 2001).
За останні роки у всіх країнах світу відзначається ріст запальних захворювань геніталій на 13% у загальній популяції жінок репродуктивного віку та на 25% у жінок, що користуються внутрішньоматковою контрацепцією (Краснопольський В.І. і співавт., 2001). За даними Velebil P., Wingo P.A ., (1996) частота запальних захворювань органів малого таза становить 49,3 на 10000 жінок. Автори констатують, що запальні захворювання не тільки займають провідне положення в структурі гінекологічної захворюваності, але є найбільш частою причиною госпіталізації жінок репродуктивного віку і створюють основні медичні, соціальні та економічні проблеми в усьому світі.
В останні роки спостерігається тенденція значного “омолодження” запальних процесів геніталій у жінок. Так, у промислових країнах Європи і США щорічна частота сальпінгіту в жінок у віці від 15 до 39 років становить 10-13 на 1000 жінок. За даними Г.М. Савельєвої (1998), серед хворих із сальпінгітом -70% становлять жінки молодше 25 років, з них 75% - ще не народжували.
На загальному фоні збільшення частоти хламідіоза, трихомоноза та інших захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), спостерігається збільшення частоти запальних захворювань піхви, що протікають за участю мікроорганізмів зі складу нормальної вагінальної мікрофлори. Стало очевидним, що нормальна мікрофлора статевих шляхів жінки за певних умов здобуває патогенні властивості, а її представники стають збудниками цілого ряду захворювань бактеріальної етіології (Кира Є.Ф., 1999). Це змушує більш пильно досліджувати стан мікробіоценозу піхви як потенційного резервуара мікроорганізмів, які можуть викликати патологічний процес.
Результати досліджень останніх років свідчать про те, що у жінок, які страждають запальними захворюваннями органів малого таза, відбувається порушення діяльності основних регуляторних систем організму, що викликає ослаблення адаптаційних резервів організму, наслідком чого є можливість реалізації етіологічних аспектів виникнення, перебігу та хронізації запального процесу (Иванюта Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ КОМПЛЕКСНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ЗАПАЛЬНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНІВ ЗМІШАНОЇ ЕТІОЛОГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок