Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТОЛІЧНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ БАГАТООПЕРАНДНОЇ ОБРОБКИ ВЕКТОРНИХ ДАНИХ

СИСТОЛІЧНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ БАГАТООПЕРАНДНОЇ ОБРОБКИ ВЕКТОРНИХ ДАНИХ

Назва:
СИСТОЛІЧНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ БАГАТООПЕРАНДНОЇ ОБРОБКИ ВЕКТОРНИХ ДАНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,61 KB
Завантажень:
303
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кожем’яко Андрій Вікторович
УДК 681.325
СИСТОЛІЧНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ БАГАТООПЕРАНДНОЇ ОБРОБКИ ВЕКТОРНИХ ДАНИХ
Спеціальність 05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент
Мартинюк Тетяна Борисівна,
Вінницький національний технічний університет,
доцент кафедри лазерної та оптоелектронної техніки
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Локазюк Віктор Миколайович,
Хмельницький державний університет,
завідувач кафедри комп’ютерних систем
доктор технічних наук, професор
Ткаченко Роман Олексійович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
професор кафедри автоматизованих систем управління.
Провідна установа – | Державний науково-дослідний інститут інформаційної інфраструктури, відділ інформаційних технологій і систем Державного комітету зв’язку та інформатизації і НАН України, м. Львів.
Захист відбудеться “_30_” __09 2004 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
 
Автореферат розісланий “_20_” _____08____ 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Захарченко С. М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне трактування такої процедури, як обробка інформації тісно пов’язане з визначенням особливостей людського сприйняття, аналізу та розпізнавання інформації, зокрема, паралельного введення і обробки масивів даних, як образів. Саме в цьому контексті знаходження спільних значущих елементів (символів) у масиві введеної інформації може бути вирішальним кроком у підвищенні паралелізму процедури обробки. При цьому за спільну ознаку тут можна використовувати загальну складову всіх операндів, що дозволяє перейти до нових принципів обробки, які мають такі властивості, як функціональна гнучкість та багатооперандність. Як приклад реалізації цього концептуального положення можна розглядати спосіб паралельного підсумовування чисел, який полягає у виділенні загальної складової всіх доданків і формуванні відповідних різницевих зрізів у процесі циклічної реалізації алгоритму обробки.
Реалізація даного способу багатооперандної обробки числових масивів на систолічних структурах дозволить збільшити ефективність методів та алгоритмів нейрообчислень, паралельно-ієрархічного перетворення, мережевих методів попередньої обробки зображень, а в поєднані з відомими перевагами обробки даних на систолічних структурах розробити апаратні засоби спеціалізованих образних комп’ютерів.
В основі досліджень лежить вдосконалення відомого способу паралельного додавання тривалостей групи часових інтервалів, який був розроблений проф. Кожем’яко В.П. Дослідження і використання даного способу залишаються актуальними і на сьогоднішній день, оскільки він може бути використаний не тільки для обробки аналогових сигналів, які представлено у вигляді тривалостей часових інтервалів, але й для обробки інформації в цифровому вигляді. Крім того, багаточисельні проведені дослідження показали, що даний спосіб має ряд властивостей, які дозволяють ефективно використовувати його при моделюванні нейроподібних структур.
Зв’язок роботи з науковими програмами, темами. Дисертаційне дослідження проводиться протягом 1999-2004 рр. згідно з напрямком досліджень Вінницького національного технічного університету та Міністерства освіти і науки України за держбюджетними темами:
57-Д-226 (№ держ. реєстрації 0100U002933) “Розробка оптико-електронних перетворювачів для формування статичних та динамічних еталонів-образів патології мікроциркуляції в щелепно-лицьовій області”;
57-Д-248 (№ держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТОЛІЧНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ БАГАТООПЕРАНДНОЇ ОБРОБКИ ВЕКТОРНИХ ДАНИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок