Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ

СИНТЕЗ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
СИНТЕЗ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄКОНОМІКИ ТА ПРАВА
ВОЙТ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 65:658.8
СИНТЕЗ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО
УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність: 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ –2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському університеті економіки та права
Асоціації навчальних закладів України недержавної форми власності.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник промисловості України
Ткаченко Володимир Андрійович,
Дніпропетровський університет економіки та права,
завідувач кафедри економіки підприємства,
проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Салига Сергій Якович,
Запорізька державна інженерна академія,
завідувач кафедри менеджменту та економіки
промисловості
кандидат економічних наук,
Мешко Наталія Петрівна,
Дніпропетровський національний університет,
доцент кафедри банківської справи
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України, відділ проблем управління виробництвом, м. Донецьк.
Захист відбудеться "28" березня 2003 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.120.01 у Дніпропетровському університеті економіки та права за адресою: 49000 м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського університету економіки та права за адресою 49000 м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 18.
Автореферат розісланий "26" лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаповал В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У результаті суспільно-політичних і соціально-економічних перетворень, що відбулися за останнє десятиріччя, істотно змінилися умови господарювання підприємств в Україні.
Опинившись в умовах ринкових відносин, українські товаровиробники зіткнулися з проблемою матеріально-технічного постачання і збуту своєї продукції. З часом проблема збуту збільшилася тим, що якщо ще в 1991-1992 рр. ринок був відносно порожній і на ньому не було іноземних продуцентів, то сьогодні ситуація змінилася докорінно. По багатьом секторам споживчих товарів ринок насичений і на ньому міцно улаштувалися іноземні конкуренти, що тепер уже "не пускають" на нього вітчизняних виробників. Зняти проблему збуту для останніх сьогодні означає розв’язати проблему виживання в процесі пристосування до ринку і закласти основи для наступного зміцнення ринкових позицій, а згодом і забезпечення довгострокового благополуччя.
Внаслідок процесів глобалізації й інтеграції України у світову економіку управління виробничо-збутовою діяльністю підприємств набуває усе більш складного і динамічного характеру. Для ефективного управління даним процесом необхідна розробка нових методів і удосконалення вже існуючих, тому що, як показав аналіз останніх, вони в основному не придатні для використання в ринковій економіці. А напрацювань вітчизняних науковців у цьому напрямку практично немає, якщо не враховувати деякі підходи щодо проблеми в роботах В.А. Ткаченка, Ю.М. Плотинського, І.С. Сороки, В.Г. Герасимчука, Є.П. Голубкова.
Наявність проблеми реалізації продукції в умовах переходу до ринкових відносин, а також відсутність комплексних досліджень на цю тему свідчить про її актуальність і необхідність розробки спеціальних моделей і методів для її вирішення.
Актуальність і гострота проблеми визначили вибір предмета, мети і задач дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота містить результати досліджень, що проводилися автором на кафедрі економіки підприємства Дніпропетровського університету економіки та права відповідно до комплексної теми “Організаційно-економічні чинники розвитку технологічного та методичного забезпечення систем управління промисловими підприємствами в умовах ринкових відносин” (державний реєстраційний номер 0100U000948).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИНТЕЗ СИСТЕМИ МАРКЕТИНГОВО-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ЗБУТОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок