Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ НАДІЙНОСТІ АВТОТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ У ГАРАНТІЙНИЙ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ ПЕРІОДИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ФОРМУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ НАДІЙНОСТІ АВТОТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ У ГАРАНТІЙНИЙ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ ПЕРІОДИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ НАДІЙНОСТІ АВТОТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ У ГАРАНТІЙНИЙ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ ПЕРІОДИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,78 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО - ДОРОЖНІЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Полянський Олександр Сергійович
УДК 629.114
ФОРМУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ НАДІЙНОСТІ АВТОТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ У ГАРАНТІЙНИЙ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ ПЕРІОДИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Спеціальність 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології машинобудування і ремонту машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор Подригало Михайло Абович, завідувач кафедри технології машинобудування і ремонту машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Говорущенко Микола Якович, завідувач кафедри системотехніки і діагностики транспортних машин Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;
доктор технічних наук, професор Воробйов Юрій Сергійович, завідувач відділу нестаціонарних процесів Харківського Iнституту проблем машінобудування імені А.М. Підгорного НАН України, м. Харків;
доктор технічних наук, професор Пойда Анатолій Миколайович, професор кафедри колісних та гусеничних машин Національного техничного університету “ХПІ”, м. Харків.
Провідна установа: Харківська державна академія залізничного транспорту, кафедра експлуатації та ремонту рухомого складу Міністерства транспорту України.
Захист відбудеться 28 квітня 2004 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (м. Харків, вул. Петровського, 25).
Автореферат розісланий 25 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Наглюк I.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Підвищення і забезпечення надійності автотракторних двигунів є однією з найважливіших передумов її ефективного використання. Незважаючи на різноманітність машин і умов їхньої роботи, формування показників надійності підпорядковується загальним законам, єдиній логіці подій. Розкриття зв'язків між факторами, що формують рівень надійності, є основою для оцінки і прогнозування показників надійності при проектуванні, виробництві та експлуатації цих машин.
Актуальність теми. Зростання енергонасиченості, вдосконалення й ускладнення конструкцій машин обумовлюється високими вимогами до їх надійності, але при цьому підвищується вартість виготовлення та витрати на експлуатацію.
Під час експлуатації тракторів і автомобілів, як показують численні дослідження, 40 – 60 % операцій технічного обслуговування й 30 – 75 % відмов припадає на двигун.
Проблемі підвищення ефективності експлуатації автотракторної техніки присвячено значну кількість робіт КБ, НДІ, вузів України, що дозволили за останні 15 - 20 років підвищити технічний рівень і надійність вітчизняних автотракторних двигунів. Однак, показники надійності в умовах реальної експлуатації, як і раніше, низькі і складають 60 – 80 % нормативних, для відремонтованих двигунів – вони ще нижче на 20-40%.
Незважаючи на тісний взаємозв'язок між технічними властивостями надійності двигунів і їхніх агрегатів, існують також економічні зв'язки, що обумовлюють витрати на проектування, виготовлення й експлуатацію, спрямовані на забезпечення заданого рівня їхньої надійності.
Тому проблема, що визначає закономірності формування показників надійності двигунів і витрат на їхнє проектування, виробництво та експлуатацію з урахуванням фактичного технічного стану їхніх елементів і умов експлуатації, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в межах держбюджетної тематики науково-дослідної роботи кафедри технології машинобудування і ремонту машин ХНАДУ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ НАДІЙНОСТІ АВТОТРАКТОРНИХ ДВИГУНІВ У ГАРАНТІЙНИЙ І ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ ПЕРІОДИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок