Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ УКЛАДЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ УГОД ПРО РОЗПОДІЛ ПРОДУКЦІЇ

НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ УКЛАДЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ УГОД ПРО РОЗПОДІЛ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ УКЛАДЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ УГОД ПРО РОЗПОДІЛ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,64 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ
МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
БАРАНЕЦЬКИЙ Ігор Олегович
УДК: 330.322.2:622
НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ
УКЛАДЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ
УГОД ПРО РОЗПОДІЛ ПРОДУКЦІЇ
Спеціальність: 08.02.03
- організація управління, планування
і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному економічному інституті (НДЕІ) Міністерства економіки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Беседін Василь Федорович,
НДЕІ Мінекономіки України, завідуючий відділом макроекономічного прогнозування
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гончаров Юрій Вікторович,
Київський національний університет технології та дизайну, завідувач кафедри менеджменту
кандидат економічних наук
Ткаченко Юрій Володимирович,
Державний інститут підготовки кадрів Мінпромполітики України, ректор
Провідна установа: Державна установа „Інститут економіки та прогнозування НАН України” (м. Київ), відділ економічного зростання та структурних змін в економіці
Захист відбудеться 21 вересня 2006 року о 14 год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук НДЕІ Міністерства економіки України за адресою: 01103, Київ – 103, бульвар Дружби народів, 28, 5-й поверх, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки України за адресою: 01103, Київ – 103, бульвар Дружби народів, 28, 1-й поверх.
Автореферат розісланий 15 серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук О.Ю. Рудченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах економічного розвитку та постійного зростання попиту на природні ресурси особливо актуально постає проблема раціонального надрокористування. Загострюється конфлікт інтересів у сфері надрокористування та усе серйозніше постає проблема пошуку компромісу між державою та приватними інвесторами, за якого можливо було б забезпечити дотримання інтересів обох сторін. Існування безмежних та всезростаючих потреб людей, з одного боку, та обмежені ресурси задля задоволення цих потреб – з іншого, викликає нагальну потребу пошуку оптимального механізму взаємовідносин власників, користувачів та споживачів корисних копалин.
В Україні актуальність пошуку раціонального механізму надрокористування зумовлена факторами дефіциту внутрішніх фінансових ресурсів (в т.ч. бюджетних коштів), критичним рівнем енергозалежності економіки держави та слабкою диверсифікацією джерел постачання енергоносіїв, недієздатністю в окремих випадках традиційних моделей надрокористування, наявністю високих інвестиційних ризиків та нестачею новітніх технологій (чи неможливістю їх впровадження власними силами найближчим часом).
Реалізація інвестиційних проектів на умовах угод про розподіл продукції (далі – УРП) може забезпечити вирішення багатьох проблем, пов’язаних з пошуком, розвідкою, видобутком та переробкою корисних копалин. Міжнародна практика використання УРП продемонструвала доцільність та вигідність такого механізму залучення іноземних та вітчизняних інвестицій у проекти з видобутку корисних копалин.
Зараз відсутні ґрунтовні та фундаментальні наукові праці і дослідження, присвячені проблемам та перспективам укладення і реалізації УРП на території України. З часу прийняття Закону України “Про угоди про розподіл продукції” (1999 р.) (далі – Закон “Про УРП”), який визначає основні засади цього питання, належна поінформованість українських фахівців залишається достатньо обмеженою. При цьому в Російській Федерації, а саме її досвід впровадження УРП є найближчим Україні, вже реалізуються кілька масштабних проектів на основі УРП.
Вагомий внесок у дослідження даної проблематики зробили: А.А.Арбатов, А.Васілєнко, Ю.В.Гончаров, А.А.Коноплянік, А.Ю.Мельніков, А.Міхайлов, А.І.Перчік, С.Сосна, М.А.Субботін, І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ УКЛАДЕННЯ ТА ЕФЕКТИВНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ УГОД ПРО РОЗПОДІЛ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок