Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО СТАТУСУ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО СТАТУСУ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ / сторінка 7

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО СТАТУСУ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,71 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Розглядається необхідність проведення таких перевірок, їх значимість для належного функціонування інституту державної служби. Вивчаються закріплені чинним законодавством форми перевірок, висловлюються пропозиції, спрямовані на удосконалення процедур їх здійснення.
Окремо у підрозділі розглядається процес заохочення державних службовців, наголошується на його визначальній ролі у справі спонукання службовців до належного виконання покладених на них обов’язків та реалізації наданих їм прав. Аналізуються завдання, які вирішуються завдяки застосуванню заохочень до державних службовців, їх правове підґрунтя. Зупиняється дисертант також і на аналізі умов та принципів застосування заохочень до державних службовців, викладає своє бачення їх змісту та напрямків удосконалення.
На закінчення підрозділу здійснюється вивчення інституту дисциплінарної відповідальності державних службовців, проводиться аналіз його характерних ознак, висловлюються пропозиції щодо удосконалення правових засад притягнення державних службовців до даного виду юридичної відповідальності. Зокрема, особлива увага звертається на відсутність закріплених на законодавчому рівні складів дисциплінарних проступків, що суперечить п. 22 ст. 92 Конституції України. Автором вказується також і на недостатню правову визначеність окремих стягнень, які можуть накладатися на державного службовця. Окремому аналізу піддаються процедури притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності, під час якого досліджуються принципи, стадії та строки зазначеного провадження.
У підрозділі 2.3 «Зовнішньоправові засоби забезпечення реалізації адміністративно-правового статусу державного службовця» приділяється увага дослідженню системи суб’єктів, а також способів їх впливу на державних службовців з метою забезпечення реалізації ними свого адміністративно-правового статусу.
Зовнішньоправове забезпечення реалізації адміністративно-правового статусу державного службовця здійснюється через притягнення державного службовця за неналежне виконання покладених на нього обов’язків, або реалізацію наданих йому прав, до адміністративної відповідальності, а також шляхом оскарження його дій (бездіяльності) або рішень у адміністративному та судовому порядку.
Центральне місце у підрозділі відводиться аналізу адміністративної відповідальності державних службовців, під час якого відбувається вивчення нормативних актів, які закладають правову основу даного виду юридичної відповідальності, дається її загальна характеристика. Адміністративну відповідальність державного службовця дисертант пропонує розглядати у позитивному та ретроспективному аспектах, що, на його думку, має позитивно вплинути на підвищення ефективності зазначеного правового інституту.
Досліджуються проблеми декодифікації законодавства про адміністративні правопорушення. Пропонується прийняття консолідованого нормативного акту (кодексу), який містив би у собі усі склади правопорушень, за вчинення яких наставала б адміністративна відповідальність. У межах даної роботи, на думку автора дисертаційного дослідження, має бути вирішено також і питання про розширення можливих підстав притягнення державних службовців до адміністративної відповідальності. Висловлюються також і інші пропозиції, спрямовані на підвищення ефективності зазначеного правового інституту.
Наступним засобом зовнішнього правового характеру, спрямованим на забезпечення реалізації адміністративно-правового статусу державного службовця, названо інститут звернення громадян. На підставі аналізу нормативних актів, які регламентують порядок роботи зі зверненнями громадян, практики їх розгляду в органах державної влади. Обгрунтовується надзвичайна важливість даного інституту для забезпечення реалізації адміністративно-правового статусу державного службовця. Поряд із цим, дисертантом аналізуються проблеми, які знижують ефективність звернень громадян. Як наслідок, пропонується доповнення діючих нормативних актів матеріальними та процедурними нормами.
Принциповим для забезпечення реалізації адміністративно-правового статусу державного службовця є також іінститут адміністративної юстиції, правові засади якого складають норми Закону України «Про судоустрій України» та Кодексу адміністративного судочинства України.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВОГО СТАТУСУ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок