Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ПІДСТАВІ СЕГМЕНТАЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ПІДСТАВІ СЕГМЕНТАЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ПІДСТАВІ СЕГМЕНТАЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,46 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ

 
СЛОКВА МАРИНА ГРИГОРІВНА
УДК 65.012.32:378.1+339.13.17
ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ПІДСТАВІ СЕГМЕНТАЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і
управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Кратт Олег Адольфович, Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Акмаєв Анатолій Ісайович, перший проректор, завідувач кафедри економіки і управління Донбаського гірничо-металургійного інституту Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ);
кандидат економічних наук, доцент Дубницький Володимир Іванович, проректор з наукової роботи Донецького економіко-гуманітарного інституту (м. Донецьк).
Провідна установа – Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу та логістики (м. Львів).
Захист відбудеться 1 квітня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 27 лютого 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Впровадження ринкового механізму господарювання в діяльність організацій галузі освіти найбільш інтенсивно відбувається у такій її сфері, як вища освіта. Про це свідчить формування ринку послуг вищої освіти, що характеризується, з одного боку, появою вищих навчальних закладів недержавної форми власності, а з іншого, все більш зростаючою роллю в діяльності державних закладів вищої освіти договірної форми навчання.
Забезпечення успішного господарювання організацій вищої освіти в умовах ринку передбачає необхідність використання у їх діяльності нових методів управління, адекватних тенденціям розвитку зовнішнього середовища. Особливості діяльності вищих навчальних закладів у ринковому середовищі обумовлюють необхідність розв’язання науково-практичних завдань із забезпечення результативності їх управління в умовах зовнішнього середовища, яке швидко змінюється.
Досконале вивчення змін, що відбуваються, дозволяє сформувати інформаційну базу управління. Її використання обумовлюватиме підвищення рівня обґрунтованості управлінських рішень, що буде сприяти подоланню невизначеності в діяльності організацій вищої освіти.
При окресленні зовнішнього середовища організацій вищої освіти межами ринку послуг вищої освіти, першочергового значення набуває вибір відповідного умовам його функціонування методу дослідження. Характерною рисою цього ринку є значне різноманіття асортименту послуг вищої освіти, що надаються. Це обумовлено різнорідністю потреб галузей економіки у фахівцях різного профілю. Така особливість ринку передбачає використання такого методу дослідження, як сегментація, який дозволить у різноманітності форм виявити схожі риси, створити інформаційну базу, більш адекватну спектру управлінських рішень, що їх приймають організації вищої освіти в діяльності з надання послуг. Отже, вивчення питань формування інформаційної бази для розробки організаціями вищої освіти управлінських рішень, спрямованих на адаптацію до зовнішнього середовища, є актуальним.
У наш час у наукових працях значну увагу приділено вивченню проблем функціонування організацій вищої освіти в ринкових умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ПІДСТАВІ СЕГМЕНТАЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок