Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВИМ ЦИКЛОМ РЕМОНТОЗДАТНИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВИМ ЦИКЛОМ РЕМОНТОЗДАТНИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

Назва:
ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВИМ ЦИКЛОМ РЕМОНТОЗДАТНИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,65 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА Д 41.060.01
ШАХОВ АНАТОЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
УДК 62 “56”: 629.12-8:65.014
ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВИМ
ЦИКЛОМ РЕМОНТОЗДАТНИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одесса - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор Євдокімов Вадим Дмитрович, Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри “Судноремонт”.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Бушуєв Сергій Дмитрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри “Управління проектами”;
- доктор технічних наук, професор Гогунський Віктор Дмитрович, Одеський національний політехнічний університет, завідувач кафедри “Управління системами безпеки життєдіяльності”;
- доктор технічних наук Чернов Сергій Костянтинович, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, завідувач кафедри “Управління проектами”.
Захист відбудеться 27 вересня 2007 р. о 13.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м.Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий “___” _____________ 2007 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Д41.060.01
кандидат технічних наук, доцент Лукаш Е.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційної роботи. Торговельне судноплавство – це сфера економіки, що дозволяє найбільш повно реалізувати експортний потенціал держави, сприяти підвищенню конкурентноздатності його товарів на світовому ринку. У той же час судноплавство саме може стати істотним джерелом надходжень у державний бюджет.
У спадщину від СРСР Україна отримала могутній морегосподарський комплекс і мала можливість стати третьою у світі державою (після Норвегії і Греції), для якої експорт послуг, пов'язаних з перевезенням вантажів морем, є однією з основних статей фінансових надходжень у державний бюджет. Однак економічно необгрунтовані дії по реорганізації галузі призвели до швидкої втрати всіх потенційних можливостей. Одним з основних завдань, що стоять сьогодні перед морегосподарським комплексом, є забезпечення проблем проектування, будівництва й експлуатації суден сучасних типів, що могли б на рівних конкурувати з провідними “морськими” державами на фрахтовому ринку. Його вирішення можна одержати шляхом розробки ефективної моделі усього життєвого циклу системи. Створення такої моделі сьогодні являє собою наукову проблему вищого рівня складності.
Інтенсивний розвиток інформаційних технологій, який намітився в останні десятиріччя, докорінно змінив процес моделювання при проектуванні технічних виробів. На зміну науково-технічному підходу до побудови моделей прийшов соціотехнічний, який полягає в тому, що вихідним пунктом моделювання є ситуація людських потреб. Індивідууми або соціальні групи потребують такого стану навколишнього середовища, якого немає в даний момент. Відповідно до цього знаходження бажаного стану визначається як мета. При цьому технічна система виступає як засіб, управляючи яким удається реалізувати перетворення навколишнього середовища в запланованому напрямку.
Перехід до постіндустріального суспільства змусив проектантів і виробників розглядати будь-який технічний засіб з позицій інтересів споживача. Іншими словами, необхідно розробити таку методологію, яка дозволить уже на стадії проектування отримати прогноз всіх етапів життєвого циклу, аж до утилізації агрегату.
В останні десятиріччя, завдяки зусиллям українських і іноземних учених С.Д.Бушуєва, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТТЄВИМ ЦИКЛОМ РЕМОНТОЗДАТНИХ ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок