Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА (НА ПРИКЛАДІ ЦУКРОБУРЯКОВОГО ВИРОБНИЦТВА)

МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА (НА ПРИКЛАДІ ЦУКРОБУРЯКОВОГО ВИРОБНИЦТВА)

Назва:
МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА (НА ПРИКЛАДІ ЦУКРОБУРЯКОВОГО ВИРОБНИЦТВА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
85
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
”ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Шатохіна Наталія Володимирівна
УДК 519.8 : 681.518
МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
(НА ПРИКЛАДІ ЦУКРОБУРЯКОВОГО ВИРОБНИЦТВА)
Спеціальність 05.13.06 – інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі стратегічного управління в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Кононенко Ігор Володимирович,
Національний технічний університет
«Харківський політехнічний інститут»,
завідувач кафедри стратегічного управління
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Чумаченко Ігор Володимирович,
Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського
«Харківський авіаційний інститут», м. Харків,
декан факультету №6,
завідувач кафедри менеджменту
кандидат технічних наук, доцент
Петров Костянтин Едуардович,
Національний університет внутрішніх справ, м. Харків,
доцент кафедри прикладної математики та аналітичного
забезпечення діяльності органів внутрішніх справ
Захист відбудеться «17» квітня 2008 року о 14 30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.07 в Національному технічному університеті «Харківський
політехнічний інститут» за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»
Автореферат розісланий «12» березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.П. Гамаюн


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В період становлення економіки України особливе значення при плануванні діяльності підприємств набуває впровадження нових ринково орієнтованих методів управління й ефективних інформаційних технологій формування стратегій розвитку. Планування розвитку виробничо-економічних систем в умовах мінливого зовнішнього оточення, що виявляється присутністю невизначеностей і ризиків, є складною, багатоаспектною проблемою. Розв’язання подібних задач стає практично неможливим без впровадження інформаційних технологій, орієнтованих на застосування сукупності сучасних методів формування планів розвитку виробничо-економічних систем.
Теоретичні аспекти комп’ютеризованої розробки планів та стратегій розвитку виробничо-економічних систем знайшли відображення в працях: Ансоффа І., Волковича В.Л., Глушкова В.М., Дабагяна А.В., Годлевського М.Д., Канторовича Л.В., Кононенка І.В., Михалевича В.С., Павлова О.А., Тоценка В.Г., Хоботова Е.Н., Цвіркуна А.Д., Чумаченка І.В. та ін.
Вивчення вітчизняної та зарубіжної наукової літератури показало, що не знайшли достатнього висвітлення розробки, які досліджують особливості формування планів розвитку підприємств, що здійснюють виробництво продукції, з застосуванням поєднання аналітичних та алгоритмічних модельних уявлень, що враховують невизначеність попиту та наявність ризиків. Потреба у впровадженні в практику господарювання виробничими підприємствами ефективних сучасних засобів управління розвитком обумовила необхідність розробки моделей, методів, інформаційних технологій формування стратегій розвитку підприємств з застосуванням алгоритмічних уявлень. Багатокритеріальні моделі, що містять алгоритмічні вирази в цільових функціях і обмеженнях, дозволяють підвищити адекватність опису процесів, їхніх складних взаємозв’язків, і, отже, якість оцінок виробничих можливостей і перспектив розвитку в процесі прийняття управлінських рішень. Це доводить актуальність теми та основних напрямків дисертаційної роботи, мету дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною комплексних науково-дослідних робіт, що проводилися на кафедрі стратегічного управління НТУ “ХПІ”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА (НА ПРИКЛАДІ ЦУКРОБУРЯКОВОГО ВИРОБНИЦТВА)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок