Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА АНАЛІЗУ ПІЗНІХ ШЛУНОЧКОВИХ ПОТЕНЦІАЛІВ СЕРЦЯ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЇ ВИСОКОГО ПІДСИЛЕННЯ

ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА АНАЛІЗУ ПІЗНІХ ШЛУНОЧКОВИХ ПОТЕНЦІАЛІВ СЕРЦЯ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЇ ВИСОКОГО ПІДСИЛЕННЯ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА АНАЛІЗУ ПІЗНІХ ШЛУНОЧКОВИХ ПОТЕНЦІАЛІВ СЕРЦЯ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЇ ВИСОКОГО ПІДСИЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,65 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Мельникова Олена Вячеславівна
УДК 621.391:004.93:616.12-073.7 |
ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА АНАЛІЗУ
ПІЗНІХ ШЛУНОЧКОВИХ ПОТЕНЦІАЛІВ СЕРЦЯ
В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЇ ВИСОКОГО ПІДСИЛЕННЯ
Спеціальність 05.11.17 - біологічні та медичні прилади і системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, професор Мустецов Микола Петрович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри біомедичних електронних пристроїв та систем.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, Злепко Сергій Макарович, Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри проектування медико-біологічної апаратури;
кандидат технічних наук, доцент, Поворознюк Анатолій Іванович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри обчислювальної техніки і програмування.
Провідна установа:
| Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Київ, кафедра фізичної та біомедичної електроніки.
Захист відбудеться “16” січня 2007 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.05 Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) за адресою: 61166, м.Харків, проспект Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м.Харків, проспект Леніна, 14.
Автореферат розісланий “___” ___________ 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради | Аврунін О.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В теперішній час серцево-судинні захворювання є однією з найпоширеніших груп захворювань, що призводять до інвалідності та летальних випадків. За даними ВООЗ, раптова серцева смерть становить 15-20% всіх ненасильницьких випадків смерті серед жителів промислово розвинених країн. За останніми даними, приблизно 60% випадків ішемічної хвороби серця клінічно проявляється гострим коронарним синдромом, ще 24% - стабільною стенокардією, в інших 16% випадків - раптовою серцевою смертю. Важливі дані, що стосуються раптової смерті, було отримано в 70-і роки у відповідності до програми ВООЗ “Регістр інфаркту міокарда”. Для вирішення цієї проблеми протягом останніх 20 років були прикладені значні зусилля, але досягти значних успіхів у питаннях прогнозу, терапії та профілактики раптової серцевої смерті так і не вдалось.
Виявлення та оцінювання низькоамплітудних складових електрокардіосигналу (пізніх потенціалів шлуночків) забезпечує можливість виявлення електричної нестабільності міокарда, діагностики загрозливих для життя порушень ритму та розвитку раптової серцевої смерті. Відстеження динамічних змін параметрів пізніх потенціалів шлуночків (ППШ) дозволяє робити об'єктивний та оперативний контроль плину захворювання та ефективності терапевтичних заходів.
Існуючі методи виявлення та оцінювання ППШ, незважаючи на їхню виняткову різноманітність, не забезпечують задовільного вирішення проблеми; більше того, результати, одержані за їхньою допомогою, найчастіше суперечать один одному. У першу чергу це пов'язане з недосконалістю математичного та алгоритмічного апарату обробки електрокардіосигналів.
Тому актуальним є підвищення інформативності електрокардіографічних даних шляхом розробки нових методів і алгоритмів ідентифікації та аналізу ППШ і виявлення нових діагностичних показників.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Роботу виконано відповідно до плану держбюджетних науково-дослідних робіт за темою “Розробка та впровадження в медичну практику комплексу діагностичних комп'ютерних систем” № 0193U039132.
Мета та завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є вдосконалення методів і алгоритмів ідентифікації та аналізу пізніх потенціалів шлуночків в системі електрокардіографії високого підсилення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ТА АНАЛІЗУ ПІЗНІХ ШЛУНОЧКОВИХ ПОТЕНЦІАЛІВ СЕРЦЯ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЇ ВИСОКОГО ПІДСИЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок