Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

ФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,12 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
ЛАПІШКО Зоряна Ярославівна
УДК 338.49:336.76:332.
ФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
Спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті регіональних досліджень НАН Укра-їни.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Козоріз Марія Андріївна,
Інститут регіональних досліджень НАН України, завідувач відділу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Луців Богдан Любомирович,
Тернопільський національний економічний університет, проректор з навчальної роботи;
кандидат економічних наук, доцент
Колісник Марія Костянтинівна,
Національний університет ,,Львівська політехніка”, доцента кафедри фінансів.


Захист дисертації відбудеться 22 лютого 2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.154.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий 21 січня 2008 року.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Серед проблем розвитку ринку цінних паперів (РЦП) в Україні питання створення цілісної та ефективної інфраструктури ринку посідають важливе місце. Відсутність єдиної концепції розвитку РЦП, неврегульованість в управлінні з боку державних установ привели до утворення в країні децентралізованої інфраструктури РЦП. На регіональному рівні інфраструктура РЦП ще більш деформована і слаборозвинена. У результаті, регіональний РЦП не став ефективним механізмом залучення інвестицій у регіон, елементи його інфраструктури не можуть на рівних конкурувати з аналогічними установами, що функціонують у столиці і в основному займаються спекулятивними операціями та обслуговуванням процесів перерозподілу власності. За такої ситуації існує нагальна потреба розроблення методичних засад аналізу діяльності суб’єктів інфраструктури регіонального РЦП, визначення шляхів її вдосконалення та подальшого розвитку.
У розроблення проблематики функціонування українського РЦП та елементів його інфраструктури зробили свій внесок відомі вітчизняні науковці: О. Василик, В. Геєць, А. Калина, М. Козоріз, М. Колісник, І. Колесова, В. Корнеєв, А. Кощеев, Ю. Кравченко, Ю. Лисенко, Б. Луців, О. Мендрул, В. Міщенко, О. Мозговий, А. Мороз, О. Музиченко, А. Пересада, А. Римарук, В. Ходарківська, В. Шапран, В. Шелудько. Вивченню особливостей регіонального РЦП і його інфраструктури присвячені роботи українських науковців І. Кривов’язюка та В. Павлова. Серед закордонних дослідників, що приділяли увагу аналізу регіонального РЦП, слід виокремити роботи Т. Бердникової, А. Козлова, Я. Миркіна та Ю. Сизова.
Однак, низка питань є недостатньо висвітлена і потребує поглибленого дослідження. Залишаються відкритими питання щодо теоретичного обґрунтування поняття та складових елементів інфраструктури як внутрішньої системи РЦП. Немає системного аналізу процесу становлення інфраструктури ринку з урахуванням впливу економічно-інституційних чинників на цей процес. Глибшого дослідження потребує закордонний досвід та основні світові тенденції, що зумовлюють суттєві зміни у функціонуванні інфраструктури РЦП. У такій ситуації важливими напрямами слід вважати дослідження інфраструктури РЦП на регіональному рівні, обґрунтування підходів і розробок методичних рекомендацій з питань формування та її розвитку в умовах наростання глобалізаційних процесів. Актуальність і недостатня розробленість зазначених питань зумовили вибір теми дисертації, окреслили мету і завдання дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у рамках науково-дослідної роботи Інституту регіональних досліджень НАН України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ РЕГІОНАЛЬНОГО РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок