Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ КОМУНІКАЦІЙНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ ПРОЦЕСІВ У МАРКЕТИНГОВОМУ УПРАВЛІННІ

МОДЕЛЮВАННЯ КОМУНІКАЦІЙНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ ПРОЦЕСІВ У МАРКЕТИНГОВОМУ УПРАВЛІННІ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ КОМУНІКАЦІЙНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ ПРОЦЕСІВ У МАРКЕТИНГОВОМУ УПРАВЛІННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,82 KB
Завантажень:
483
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Берсуцька Олена Анатоліївна
УДК 339.138(03)
МОДЕЛЮВАННЯ КОМУНІКАЦІЙНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ
ПРОЦЕСІВ У МАРКЕТИНГОВОМУ УПРАВЛІННІ
Спеціальність
08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому університеті економіки та права (м.Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Гузь Микола Григорович,
Донецький національний університет, професор
кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти:
 
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Якович, національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”, декан факультету „Управління бізнесом”, завідувач кафедри економічної кібернетики і маркетингового менеджменту (м.Харків)
кандидат економічних наук, доцент Маковейчук Кристіна Олександрівна, Донецький державний університет економіки та торгівлі ім. М. Туган-Баранівського, доцент кафедри комп`ютерних технологій (м.Донецьк)
Провідна установа – Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіко-математичних методів (м.Київ)
Захист дисертації відбудеться 19 квітня 2006 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.07 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м.Донецьк, вул. Челюскінців,198-а. Зал засідань ради
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м.Донецьк, вул. Університетська, 24
Автореферат розісланий 17 березня 2006 р.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради Беспалова А.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Маркетингова концепція ринкового управління в сучасній економіці спрямована, перш за все, на кінцевого споживача. Створення необхідної споживчої цінності товарів і послуг потребує вирішення питань щодо вибору цінності, її втілення в товари і послуги, а також обрання цінносних комунікацій та розподілу продукції. За даними світової практики, у вартості продукту, який надходить до споживача, близько 70% становлять витрати, пов'язані з комунікаціями і розподілом, що забезпечують просування цього продукту до споживача.
Комунікації за сучасних умов є не тільки засобом зв'язку певної організації із зовнішнім середовищем, а фактично засобом її існування та життєздатності на ринку. Маркетингові комунікації є тим елементом, що поєднує основних учасників ринку: виробника і споживача. У нерозривній єдності з комунікаційними інструментами, їхнім продовженням є маркетингові процеси розподілу продукції. Механізми, методи та моделі маркетингових комунікацій і розподілу дозволяють корегувати й адаптувати маркетингову стратегію до нових вимог мікро- і макросередовища.
Дослідженню проблеми впровадження ефективних маркетингових комунікацій і розподілу присвячені наукові праці Г. Армстронга, Г. Багієва, Л. Балабанової, Дж. Бернета, К. Беррі, Я. Віктора, В. Вітлінського, А. Вой- чака, В. Голіцина, Є. Голубкова, М. Гузя, П. Дойля, В. Заруби, Ф. Котлера, Ю. Лисенка, С. Мориарті, В. Ніколайчука, А. Павленка, Л. Персі, Д. Пі- тера, Г. Почепцова, Т. Приймак, Т. Решетілової, А. Романова, Дж. Росітера, П. Сміта, В. Тарасевича, А. Пулфорда, Д. Черваньова, Л. Штерна, В. Щербака та інших.
Теорією маркетингу створено великий набір інструментів комунікації, які, однак, на сьогодні недостатньо реалізуються на підприємствах та в організаціях для підвищення ефективності їхнього функціонування. Вітчизняні розробки в галузі маркетингових комунікацій, а також досвід закордонних дослідників вимагають їх адаптації до практичної діяльності підприємств. З огляду на це, дослідження проблеми моделювання комунікаційно-розподільчих процесів у маркетинговому управлінні є актуальним науковим напрямком.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до тематики наукових досліджень інституту економіки промисловості НАН України “Моделювання процесів антикризового управління виробничо-економічними об'єктами” (номер державної реєстрації 0103U007372) і Донецького університету економіки та права “Науково-методичне забезпечення економіко-математичного моделювання управлінських процесів” (номер державної реєстрації 0101U003399), в яких автор брала участь як співвиконавець.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ КОМУНІКАЦІЙНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ ПРОЦЕСІВ У МАРКЕТИНГОВОМУ УПРАВЛІННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок