Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТОВАРНА СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА НА ПРИКЛАДІ СТРАТЕГІЇ МАРКИ

ТОВАРНА СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА НА ПРИКЛАДІ СТРАТЕГІЇ МАРКИ

Назва:
ТОВАРНА СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА НА ПРИКЛАДІ СТРАТЕГІЇ МАРКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,23 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ВАДИМА ГЕТЬМА
НА


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Решетнікова Ганна Сергіївна
УДК 659.127.6
ТОВАРНА СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА НА ПРИКЛАДІ
СТРАТЕГІЇ МАРКИ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління
підприємствами (за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Павленко Анатолій Федорович,
Київський національний
економічний університет
імені Вадима Гетьмана, ректор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Старостіна Алла Олексіївна,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук, доцент
Луцій Олександр Павлович,
ПВНЗ “Європейський університет” (м. Київ),
завідувач кафедри маркетингу
Захист відбудеться “ 4 ” жовтня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03. Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, ауд. 601.
Автореферат розісланий “ 31 ” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор О.С. Федонін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загострення конкуренції майже на всіх товарних ринках обумовлює необхідність активного використання вітчизняними виробниками маркетингових стратегічних інструментів. Одним з поширених засобів покращення ринкових позицій підприємства на ринку є використання стратегії диференціації. Диференціація підприємства та його продукції на ринку може здійснюватися різними шляхами, однак, як показує світовий досвід, останнім часом найбільш поширеною формою товарної диференціації став випуск і просування на ринок продукції під певною торговельною маркою. Підприємства вкладають в розробку та просування власних торговельних марок на ринку значні кошти, передчасно вважаючи майже кожну свою нову марку “брендом”. Однак не кожна торговельна марка має успіх. Забезпечити ж її довготривалий успіх на ринку можна тільки науково обґрунтованими стратегічними рішеннями, пов’язаними із загальною маркетинговою стратегією підприємства.
Аналіз публікацій та досліджень останніх років показує, що проблема розробки торговельних марок і брендінгу є досить актуальною. Їй присвячено, зокрема, роботи Д. Аакера, К. Л. Келлера, С. Девіса та М. Данна, А. Еллвуда та інших авторів. Процес сприйняття торговельної марки споживачем досліджували французькі вчені Р. Борденав та Ж.-Н. Капферер. Деякі практичні аспекти цієї проблеми розкрито в роботах американських вчених – Г. Асселя та П. Дойля . Серед українських авторів, які розглядали процеси розробки товарних марок у складі товарної політики підприємства, можна зазначити А.В.Войчака, В.Я. Кардаша, Н.В.Куденко, С.М.Ілляшенка, С.С.Гаркавенко, Чухрай Н.І. Безпосередньо проблемам брендінгу присвячено роботи російських і українських авторів: Балашова В.В., Домніна В.Н. , Павлова А., Тесакової Н.В , Яненко М.Б., Мороз Л.А., Шевченко О.Л.
Разом з тим, до теперішнього часу остаточно не визначено понятійний апарат в теорії управління марками. Серед вітчизняних і російських маркетологів, зокрема, існує плутанина в розумінні термінів “бренд” і “торговельна марка”. Крім цього, навіть в існуючих публікаціях з впровадження торговельних марок на ринок і брендінгу основна увага приділяється саме розробці бренду та його характеристикам. Питання стратегічного управління торговельною маркою, інтегрування стратегії марки в товарну стратегію підприємства не знайшли достатнього теоретичного висвітлення в наукових працях закордонних і вітчизняних авторів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТОВАРНА СТРАТЕГІЯ ПІДПРИЄМСТВА НА ПРИКЛАДІ СТРАТЕГІЇ МАРКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок