Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Пореформений розвиток сільськогосподарських підприємств Івано-Франківського Прикарпаття

Пореформений розвиток сільськогосподарських підприємств Івано-Франківського Прикарпаття

Назва:
Пореформений розвиток сільськогосподарських підприємств Івано-Франківського Прикарпаття
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,11 KB
Завантажень:
465
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
Шеленко Діана Іванівна
УДК 631.11: 316.334.52
Пореформений розвиток
сільськогосподарських підприємств
Івано-Франківського Прикарпаття
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН (м. Київ)
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор,
академік УААН, заслужений діяч
науки і техніки України
Юрчишин Володимир Васильович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН, головний науковий співробітник відділу аграрної і соціальної політики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Нелеп Віталій Миколайович,
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри економіки
агропромислових формувань
кандидат економічних наук, старший
науковий співробітник
Россоха Володимир Васильович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН, заступник завідувача відділу організації управління
Провідна установа: | Тернопільський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра аграрного бізнесу, м. Тернопіль
Захист дисертації відбудеться “17” травня 2006 р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3 поверх, конференц-зал, к. 317.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, к. 212).
Автореферат розісланий “____” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Н.Л. Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Розтягнуті в динаміці соціальні, економічні, організаційні, виробничі та інші процеси характеризуються певними особливостями на різних етапах розвитку. Це стосується також пореформеного розвитку сільськогосподарських підприємств, початком якого вважається період після їх перетворення на основі Указу президента України від 3 грудня 1999 р. “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки” в нетрадиційні для нашої країни агроформування ринково-підприємницьких типів – господарські товариства, виробничі сільськогосподарські кооперативи, приватні підприємства й фермерські господарства – з одночасним завершенням реформування земельних і майнових відносин власності. Такі перетворення здебільшого були здійснені у 2000 р.
Відтоді в сільському господарстві відбулися організаційні, соціальні, економічні та інші зміни, які істотно вплинули на соціально-економічну результативність розвитку галузі загалом і новостворені агроформування зокрема, а також соціальну, економічну й психологічну ситуацію на селі. При всій важливості й потенційно прогресивній сутності здійснюваних перетворень вони, внаслідок великої кількості об’єктивних причин і обставин, не досягли поки що очікуваної соціально-економічної віддачі. Проблеми, що виникли у зв’язку із цим, остаточно не розв’язано дотепер. Вони вивчаються й аналізуються, державні органи влади й безпосередньо сільськогосподарські підприємства здійснюють низку заходів, спрямованих на їх подолання. Проте позитивні зрушення відбуваються повільно. Ця ситуація характерна також для Івано-Франківської області, сільськогосподарські підприємства якої досліджуються в дисертаційній роботі.
У країні нагромаджено велику кількість наукових даних, які, розкриваючи різні аспекти сучасної ситуації в сільському господарстві, дають підстави для обнадійливих висновків і прогнозів. Важливі для науки та виробництва результати відповідних досліджень В.Г. Андрійчука, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Пореформений розвиток сільськогосподарських підприємств Івано-Франківського Прикарпаття

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок