Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Демпфірування вертикальних КОЛИВАНЬ балкових пішохідних мостів Елементами з гідравлічним опором

Демпфірування вертикальних КОЛИВАНЬ балкових пішохідних мостів Елементами з гідравлічним опором

Назва:
Демпфірування вертикальних КОЛИВАНЬ балкових пішохідних мостів Елементами з гідравлічним опором
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,00 KB
Завантажень:
172
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Марочка Віталій Владиславович
УДК 624.21:625.745.11
624.21.042.8:534.833
Демпфірування вертикальних КОЛИВАНЬ балкових
пішохідних мостів Елементами
з гідравлічним опором
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту ім. ак. В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Закора Олександр Леонтійович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. ак. В. Лазаряна, завідуючий кафедрою мостів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кулябко Володимир Васильович Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри „Металеві та дерев’яних конструкцій”
кандидат технічних наук
Редченко Василь Павлович
Державний дорожній науково-дослідний інститут ім.. М.П. Шульгіна, завідуючий Дніпропетровським комплексним відділом
Провідна установа: Український науково-дослідний
і проектний інститут сталевих конструкцій ім.. В.М.Шимановського
Захист відбудеться 8 червня 2006 р.о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 350.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а)
Автореферат розісланий 7 травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.
Загальна характеристика роботи.
Актуальність роботи. Актуальність роботи зумовлена нагальною потребою покращення динамічних характеристик балкових пішохідних мостів. Запроектовані свого часу за всіма нормами проектування, але без урахування пункту 1.48 СНіПу 2.05.03-84*, що забороняє зведення мостів з розрахунковими періодами власних вертикальних коливань у межах 0,45-0,6 сек., балкові мости часто мають незадовільні динамічні характеристики і, як результат, – надмірні вертикальні коливання прогонових будов під тимчасовим навантаженням. З іншої сторони, використання нових високоміцних матеріалів та впровадження новітніх концепцій мостобудування, що втілюються в ажурних тривимірних конструкціях нового покоління, які все ж залишаються балковими прогоновими будовами за статичною схемою, часто виявляються чутливими до динамічної складової пішохідного навантаження.
Боротьба з вібраціями як окрема галузь розвивалася в роботах К.В. Фролова, С.І. Сєргєєва, В.В. Карамишкіна, Я.Г. Пановко, Є.А. Юдіна, В.С. Іллінського та інших провідних вчених. Проблема зниження вібрацій безпосередньо будівельних конструкцій була розвинута в роботах Г.С. Писаренко, Б.Г. Корєнєва, Л.М. Рєзнікова, О.Л. Закори та інших вчених.
Сьогоднішня ситуація з багатьма пішохідними мостами вимагає негайного вирішення, але більшість методик, розроблених для будівельних конструкцій, не враховуючих особливостей, характерних пішохідним мостам, є неефективними. Одним з найефективніших методів зменшення коливань є демпфірування коливань конструкції за допомогою конструкційних демпферів з гідравлічним опором.
Тому дослідження, які мають за мету покращення демпфірування прогінних будівель мостів, є актуальними і своєчасними.
Зв’язок роботи з науковими темами. Результати дисертаційної роботи, яка виконана на кафедрі ”Мости” Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. акад. В.А. Лазаряна були використані при розробці науково-технічної продукції за договором №18.05.01.03 (рівень участі дисертанта – виконавець)
Мета та задачі досліджень. Метою даних досліджень є визначення ефективності конструкційних демпферів, розробка методики динамічного розрахунку балкової прогонової будови з демпфером та розробка рекомендацій щодо проектування та експлуатації даних пристроїв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Демпфірування вертикальних КОЛИВАНЬ балкових пішохідних мостів Елементами з гідравлічним опором

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок