Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,11 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ
СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Губрієнко Олена Миколаївна
УДК: 35.073.1: 351.824.11 (477)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ІРПІНЬ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конституційного та адміністративного права Запорізького національного університету
Науковий керівник: доктор юридичних наук, доцент
Коломоєць Тетяна Олександрівна, Запорізький національний університет, завідувач кафедрою адміністративного та господарського права, заступник декана юридичного факультету.
 
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор
Рябченко Олена Петрівна,
Харківський національний університет внутрішніх справ,
професор кафедри адміністративного права
та адміністративної діяльності;
доктор юридичних наук, професор
Колпаков Валерій Костянтинович,
Київський національний університет внутрішніх справ,
професор кафедри адміністративного права.
Провідна установа: Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, м. Харків, кафедра адміністративного права.
Захист відбудеться “31” березня 2006 р. о “12” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02. в Національній академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська область, м. Ірпінь, вул. Садова, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська область, м. Ірпінь, вул. К.Маркса, 31.
Автореферат розісланий “8” лютого 2006 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради М.В.Коваль
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження обумовлена тим, що на сучасному етапі адміністративної та політико-правової реформи в Україні, а також у зв’язку з переходом до ринкових механізмів господарювання важливого значення набуває з’ясування місця і ролі державного управління у вирішенні завдань економічного зростання. До пріоритетних базових ланок економіки, які на сьогодні потребують першочергового реформування, належить електроенергетика, від ефективності роботи якої залежить функціонування усіх галузей народного господарства та вирішення багатьох питань соціальної сфери. Не дивлячись на тенденцію до лібералізації світової економіки, яка значною мірою стосується і електроенергетичної галузі, державне управління електроенергетикою залишається об’єктивно необхідним, оскільки, враховуючи стратегічний характер цієї галузі національної економіки, її існування лише у режимі вільної конкуренції є невиправданим. Україна володіє досить потужним паливно-енергетичним комплексом (далі – ПЕК), але на сьогоднішній день в період радикального реформування економіки та соціальної сфери електроенергетика України переживає загальну системну кризу, що створює реальну загрозу національній безпеці України та ставить проблеми електроенергетики в ряд найважливіших державних пріоритетів. Крім того, завдання забезпечення сталого розвитку електроенергетичної галузі є особливо актуальним у зв'язку із стратегічним курсом нашої держави на інтеграцію до ЄС.
Більшість проблем сучасної української електроенергетики пов’язана, насамперед, з неефективністю державною управління галуззю, а тому одним із головних напрямів оптимізації роботи електроенергетичної галузі та виведення її з кризового стану є реформування організаційно-правового механізму державного управління електроенергетикою. Важливе значення для побудови науково обґрунтованої моделі державного управління цією галуззю має аналіз всіх позитивів і негативів історичного досвіду, а також надбань та прорахунків зарубіжних країн в цій сфері.
Більшість аспектів проблематики державного управління в адміністративно-правовій науці і дотепер залишаються остаточно не вирішеними, а частина з них є предметом постійних гострих дискусій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок