Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ, ПЛАСТИФІКОВАНИХ РІЗНИМИ СПОСОБАМИ

ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ, ПЛАСТИФІКОВАНИХ РІЗНИМИ СПОСОБАМИ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ, ПЛАСТИФІКОВАНИХ РІЗНИМИ СПОСОБАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,17 KB
Завантажень:
311
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Романюк Оксана Олександрівна
УДК 685.34.03
ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ, ПЛАСТИФІКОВАНИХ РІЗНИМИ СПОСОБАМИ
Спеціальність 05.02.01 – матеріалознавство
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Луцик Ростислав Володимирович,
Київський національний університет технологій та дизайну,
завідувач кафедри тепломасообмінних процесів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Мичко Анатолій Андрійович,
Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля,
професор кафедри легкої та харчової промисловості
кандидат технічних наук
Екель Ніна Вікторівна,
Херсонський національний технічний університет,
декан Київського факультету, доцент кафедри економіки
та підприємництва
Провідна установа: Хмельницький національний університет,
Міністерство освіти і науки України, м. Хмельницький
Захист відбудеться “13” квітня 2006 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 Київського національного університету технологій та дизайну, м. Київ – 11, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну, м. Київ – 11, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий “10” березня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.В. Первая
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останній час, коли в Україні спостерігається значне техногенне навантаження на довкілля, постійний брак енергоносіїв, одним із перспективних напрямків вирішення данних питань у взуттєвому виробництві є застоcування екологічно безпечної, енергоресурсозберігаючої технології обробки деталей взуття.
Зниження енерго- і ресурсовитрат на основні енергоємні операції (зволоження та сушіння) дозволить у подальшому не тільки скоротити затрати на виробництво, але й знизити собівартість виробів, що підвищить конкурентоспроможність їх на внутрішньому і зовнішньому ринках.
Вдосконалення операції зволоження в технологічному процесі створення взуття потребує дослідження впливу різних пластифікаторів на деформаційно-релаксаційні та тепломасообмінні процеси, які відбуваються в матеріалі, а також на його фізико-механічні властивості.
У текстильній промисловості відомий спосіб оздоблення волокнистих матеріалів спіненим розчином. Цей спосіб підвищує якість обробки та знижує витрати оброблюючих матеріалів. Тому доцільно дослідити комплекс властивостей, яких набуває матеріал під час виконання операцій: зволоження піною – формування – сушіння. Це дозволить теоретично обгрунтувати використання пластифікатора із піни та здійснити практичне впровадження цього способу зволоження у виробництво.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на базі науково-дослідних робіт: “Наукові основи енергоресурсозбереження в тепломасообмінних процесах виробництва товарів широкого вжитку” (№ держреєстрації 0100U003054) та “Теоретична розробка та практична реалізація нових енергоресурсозберігаючих технологій на основі тепломасообмінних процесів легкої промисловості” (№ держреєстрації 0103U000845), які виконувалися в КНУТД, відповідно, у 2000 – 2002 роках і у 2003 – 2005 роках. Підставою для виконання науково-дослідних робіт є включення їх до тематичних планів КНУТД НДР, що фінансуються із коштів держбюджету МОНУ.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – вивчення комплексу властивостей матеріалів після пластифікації їх водою та піною і на цій основі теоретичне та експериментальне обгрунтування можливості використання нового способу зволоження, що забезпечить економію енергії, ресурсів і затрат праці на здійснення тепломасообмінних і формостворюючих процесів у взуттєвому виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ, ПЛАСТИФІКОВАНИХ РІЗНИМИ СПОСОБАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок