Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГУМАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ (ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)

ГУМАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ (ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)

Назва:
ГУМАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ (ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,41 KB
Завантажень:
189
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ЗАДОРОЖНА Маріанна Іванівна
УДК 351:[141.7+316.64+316.2]
ГУМАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ
(ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)
Спеціальність: 25.00.01 _теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Львів-2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник: доктор філософських наук, професор
КАШУБА Марія Василівна,
Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, професор кафедри політичних наук і філософії
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, професор
ТЕРТИЧКА Валерій Володимирович,
Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри державної політики та управління політичними процесами
кандидат політичних наук, доцент
ШУРКО Оксана Богданівна,
Львівський національний університет ім. І. Франка,
доцент кафедри політології
Захист відбудеться «16» травня 2008 року о 12 годині на засіданні спеціальної вченої ради К35.860.01 Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, Україна, Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16, а.220.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського регіонального інституту державного управління національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, Україна, Львів, смт.Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16.
Автореферат розісланий 24 березня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К35.860.01 А.О.Каляєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гуманізація суспільної свідомості є ознакою людської культури і цивілізованості, яку можуть поставити під сумнів численні факти історії. В сучасному державному управлінні України ця тема має спрямувати пошуки тих форм політичної системи, важелів, стимулів, стратегій, теорій і практичних розробок державно-управлінської науки, які дадуть змогу на основі узагальнення аналізу історичних здобутків і шляхів розвитку світових демократій, результатів політичних, соціологічних, філософських досліджень, досвіду нашого власного суспільного духовного розвитку виробити ефективну державно-управлінську систему, гуманітарну політику, що здатна пришвидшити для України досягнення рівня розвитку демократичних держав, використовуючи моральні, ментальні, культурні особливості українського народу.
Досвід тоталітаризму підказує важливість державної уваги до стану, зрілості й гуманістичного потенціалу суспільної свідомості. Це слід врахувати заради захисту людей від обману і маніпуляцій, поставити найвищим державним пріоритетом.
У сучасному світі глобалізації особливо загострилось питання збереження національної і культурної самобутності. Розгляду цих проблем не може уникнути державне управління, як і уваги до наростання негативних тенденцій, зокрема таких як ненависть, недовіра, нетолерантність, агресивність, тероризм тощо.
Особливої ваги і надзвичайного значення проблема гуманізації суспільної свідомості набула з огляду на виборчу компанію 2004 року, що продемонструвала спроби загострення й цілеспрямоване поглиблення розколу українського народу, недовіру і ворожість в межах однієї нації, країни, а подекуди й сім’ї, що також спостерігалося у кампаніях 2006р., 2007р.
Зрозуміло, що проголошення держави Україна мало б означати не лише декларування, але й реальне втілення в життя основоположних політико-правових та соціально-економічних орієнтирів, сформованих на початку утвердження нашої незалежності. Саме тому для втілення принципів взаємоповаги, гуманізму і етики в політико-соціальній системі та державно-управлінській сфері визначальним повинен стати принцип справедливості як надзвичайно важливої цінності сучасної демократії, поряд з ідеалами свободи і солідарності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ГУМАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ (ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок