Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,02 KB
Завантажень:
222
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені В.В. ДОКУЧАЄВА
РУДЬ Лариса Павлівна
УДК 631.16:658.155
ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Спеціальність 08.07.02 - економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор
Ульянченко Олександр Вікторович,
Харківський національний аграрний
університет ім. В.В. Докучаєва,
професор кафедри економічної кібернетики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дацій Олександр Іванович
Гуманітарний університет „Запорізький інститут
державного та муніципального управління”,
проректор з наукової роботи
кандидат економічних наук, доцент
Гуторов Олександр Іванович
Харківський національний аграрний
університет ім. В.В. Докучаєва,
декан факультету менеджменту і економіки
Провідна установа – Державний агроекологічний університет Міністерства
аграрної політики України (м. Житомир), кафедра
зовнішньоекономічної діяльності підприємств
Захист відбудеться 13 вересня 2006 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в „Комуніст-1”, навчальне містечко ХНАУ, корпус 1, ауд. 213.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в „Комуніст-1”, навчальне містечко ХНАУ, корпус 1.
Автореферат розісланий 9 серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Македонський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Галузь сільського господарства має велике значення для розвитку України. Незважаючи на те, що останнім часом український аграрний сектор характеризується певним зростанням, сьогодні він все ще знаходиться в скрутному становищі. Наслідками нестабільності розвитку сільського господарства є деградація основних виробничих фондів, зниження відтворювального потенціалу і всіх його складових – техніки, землі, трудових ресурсів, зниження якості продукції, нераціональне використання природних ресурсів, а також погіршення екологічного стану.
В спектрі численних проблем аграрної реформи необхідно, виходячи з аналізу сучасних обставин, визначити позиції по найбільш важливих і дискусійних аспектах інвестиційної діяльності, з тим, щоб пов’язати подальше становлення економіки сільського господарства в Україні з розвитком інвестиційної сфери.
Сьогодні аграрний сектор гостро потребує фінансових ресурсів на інвестиційні цілі, але не в змозі зацікавити потенційних інвесторів. В той же час, багато з реалізованих інвестиційних проектів часто бувають неефективними.
Проблема визначення інвестиційної привабливості, вибору пріоритетних напрямів інвестиційної політики та оцінки інвестиційних проектів хоч і складна, але цілком можлива задача. Тому дослідження, що проводяться у цьому напрямі, актуальні на будь-якому етапі розвитку економіки, а в умовах жорсткого дефіциту інвестиційних ресурсів набувають особливу цінність як в теоретичному, так і практичному аспектах.
Проблеми інвестиційної діяльності відображені у працях багатьох вчених-економістів зарубіжних та вітчизняних шкіл. Питанням інвестування присвячені роботи провідних зарубіжних вчених: Дж. Кейнса, П. Массе, К.Р. Макконела, С.Л. Брю, Л.Дж. Гітмана та інших. Важливе місце ці питання займають у працях вітчизняних дослідників: І.О. Бланка, В.М Гриньової, О.І. Дація, Т.В. Майорової, А.А. Пересади, В.С. Пономаренка, В.Г. Федоренка, В.П. Савчука, В.Я. Шевчука, П.С. Рогожина та інших. Особливості розвитку та вдосконалення інвестування агропромислового комплексу відображені в роботах С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок