Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ЦИФРОВИХ ПРИСТРОЇВ, ЯКІ ПОДАНО МОВАМИ ОПИСУ АПАРАТУРИ

ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ЦИФРОВИХ ПРИСТРОЇВ, ЯКІ ПОДАНО МОВАМИ ОПИСУ АПАРАТУРИ

Назва:
ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ЦИФРОВИХ ПРИСТРОЇВ, ЯКІ ПОДАНО МОВАМИ ОПИСУ АПАРАТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,04 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
В современной САПР РЭА основным способом описания устройств являютс
я языки описания аппаратуры


Харківський національний університет радіоелектроніки
УДК 681.518.54: 004.415.5
Сиревич Євгенія Юхимівна
ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ЦИФРОВИХ ПРИСТРОЇВ, ЯКІ ПОДАНО МОВАМИ ОПИСУ АПАРАТУРИ
Спеціальність 05.13.12 – системи автоматизації проектувальних робіт
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Харків 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Кривуля Геннадій Федорович, Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Дербунович Леонід Вікторович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, професор кафедри автоматики та управління в технічних системах;
доктор технічних наук, професор Скобцов Юрій Олександрович, Донецький національний технічний університет, завідувач кафедри автоматизованих систем управління.
Провідна установа? – Національний технічний університет України “КПІ”, кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “20” листопада 2007 р. у 14:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розіслано “15” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Безкоровайний


загальна ХАРАКТЕРИСТИКА Роботи
Актуальність теми. У сучасних системах автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР РЕА) основним способом опису пристроїв є мови опису апаратури (МОА), наприклад, VHDL або Verilog. В основі структурно-функціональних підходів до проектування та верифікації РЕА лежить дуалізм МОА-коду.
З одного боку МОА-модель – це опис у явному вигляді (код) на алгоритмічній мові з формалізацією мовних конструкцій та наявністю спеціалізованих середовищ розробки. Формальність конструкцій та їх перетворення полегшує аналіз коду. Відкомпільований та проаналізований опис виконується (моделюється) з візуальним відображенням результатів у середовищі, яке імітує реалізацію (паралельність роботи апаратури).
З іншого боку, МОА-модель – це опис цифрового пристрою (ЦП) для САПР РЕА. Стандартизовані фрагменти коду перетворюються у схемні реалізації, які використовують бібліотечні елементи системи синтезу. Синтезовані моделі перетворюються у схемні реалізації пристрою (логіки, що програмується користувачем, замовних НВІС (надвеликих інтегральних схемах), мікропроцесорних структур).
Таким чином, МОА-модель – це фактично схема, і до неї можуть бути застосовані методи схемного аналізу, синтезу тестів, побудови алгоритмів пошуку дефектів, які достатньо добре розроблені для цифрових схем.
На теперішній час існує попит на засоби верифікації моделей ЦП, тому що системи верифікації, які використовуються у світовій практиці (HDL Score, Verix™, Hammer 100, SpyGlass, Questa AFV), не працюють у режимі функціональної верифікації на високому рівні абстракції (під час опису моделі у САПР РЕА).
Актуальність дисертації зумовлена відсутністю ефективних методів і засобів верифікації моделей ЦП на стадії їхнього опису на поведінковому рівні.
Значний внесок у вирішенні проблем верифікації і діагностики моделей ЦП, у тому числі й описаних за допомогою МОА, внесли вчені: F.G.B.J.S. Devadas, П.П. Пархоменко, R.С.Г. Шаршунов, M.A.F.H.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в Харківському національному університеті радіоелектроніки за планами виконання НДР і договорів: 127-5 – “Розробка основ нових інформаційних технологій в автоматизованому проектуванні, діагностиці засобів обчислювальної техніки” (№ ДР 0101U001948), 179-2 – “Система тестування цифрових засобів, що проектуються” (№ ДР 0104U004074), госпдоговір № 05-19 с ЗАТ “Северодонецкое НПО Импульс” за темою “Розробка технології проектування відмовостійких програмно-технічних комплексів”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛЕЙ ЦИФРОВИХ ПРИСТРОЇВ, ЯКІ ПОДАНО МОВАМИ ОПИСУ АПАРАТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок