Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ОДНОКРАТНИХ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ В СИСТЕМАХ ВИМІРЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ОДНОКРАТНИХ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ В СИСТЕМАХ ВИМІРЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ОДНОКРАТНИХ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ В СИСТЕМАХ ВИМІРЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,86 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРЬКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Кадацька Ольга Йосипівна
 
УДК 681.325.023: 621.317.725.2
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ОДНОКРАТНИХ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ В СИСТЕМАХ ВИМІРЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ
Спеціальність 05.13.05 – елементи та пристрої обчислювальної
техніки та систем керування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Харків 1999
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, Руденко Олег Григорович,
Харківський державний технічний університет радіоелектроники,
завідувач кафедри електронних обчислювальних машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, с.н.с., Дмитрієнко Валерій Дмитрович,
Харківський державний політехнічний університет, професор
кафедри обчислювальної техніки і програмування
доктор технічних наук, професор, Борисенко Олексій Андрійович,
Сумський державний університет, завідувач кафедри атоматики
і промислової електроніки
Провідна установа: науково-виробниче об'єднання "Хартрон" Міністерства промислової політики України, м. Харків.
Захист відбудеться 7 жовтня 1999 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Харківському державному політехнічному університеті, за адресою: 310002, м. Харків-2, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного політехнічного університету.
Автореферат розісланий "30" серпня1999 р.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Досягнення сучасної обчислювальної техніки відкривають нові можливості контролю і керування в багатьох галузях людської діяльності. Впровадження ЕОМ в системи керування неможливо без використання перетворювачів безперервних величин самого широкого класу. Висока точність функціонування об'єктів керування і їхня надійність забезпечуються за умови отримання вірогідних і точних знань їхніх найважливіших характеристик, у тому числі і часових.
При рішенні науково-технічних проблем, що виникають у багатьох природничих і технічних науках, з'являються задачі високоточного вимірювання інтервалів часу з урахуванням реальних характеристик досліджуваних явищ, процесів, об'єктів. Такий процес може характеризуватися виникненням однократного часового інтервалу у зв'язку з неможливістю або високою вартістю його повторення.
Прецизійне перетворення безперервної часової інформації в цифровий еквівалент визначає потребу в розробці аналого-цифрових перетворювачів, заснованих на високоточних методах виміру. Висока точність перетворення отримана для перетворювачів періодичних часових інтервалів у код, побудованих за методом збігу. Розвитком зазначеного методу є метод збігу імпульсів пакетами. При вимірюванні достатньо протяжного інтервалу зберігається значимість методу прямого підрахунку і в нинішній час, це обумовлене розвитком нових технологій і появою високочастотних серій елементів. Для коротких однократних часових інтервалів застосовуються різноманітні методи масштабно–часового перетворення, у тому числі ноніусний, методи час-амплітудного перетворення, які мають обмеження по точності, динамічному діапазону. У зв'язку з цим, актуальною задачею є розробка і дослідження нових методів перетворення однократних часових інтервалів у цифровий еквівалент, які мають малу похибку перетворення і поєднують переваги цифрової обробки інформації та простоту технічної реалізації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дослідження і розробки проводились відповідно тематичному плану науково-дослідних робіт ХТУРЕ на 1992-1998р., затвердженому Міністерством освіти України, у рамках держбюджетних тем "Дослідження і розробка перспективних засобів проектування електронних систем і їх застосування в навчальному процесі в комп'ютерній інженерії" (№453-2), "Розробка системи моделювання засобів обчислювальної техніки" (№279-1), "Нові архитектурні принципи побудови систем обробки відеозображень в реальному масштабі часу" (№462-1) та при розробці теми "Створення наземної космічної мережі радіотелескопів для дослідження об'єктів дальнього космосу" по держконтракту № 2.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ОДНОКРАТНИХ ЧАСОВИХ ІНТЕРВАЛІВ В СИСТЕМАХ ВИМІРЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок