Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЙНЯТОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ

МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЙНЯТОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ

Назва:
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЙНЯТОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,31 KB
Завантажень:
290
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 331.526.2+332.122:338.45
Хромов Микола Іванович
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЙНЯТОСТІ
В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ
Спеціальність 08.09.01 – демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному університеті Мінистерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Лук’янченко Наталя Дмитрівна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри управління персоналом
і економіки праці.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор, академік Національної академії наук України Амоша Олександр Іванович, Інститут економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк), директор;
кандидат економічних наук, доцент Петюх Василь Миколайович, Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри управління персоналом і економіки праці.
Провідна установа:
Рада з вивчення продуктивних сил України Національної академії наук України (м. Київ), відділ проблем зайнятості та ринку праці.
Захист дисертації відбудеться “21” січня 2005 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.03 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 830015, м.Донецьк, вул.Челюскінців, 186.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м.Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий “17” грудня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент С.П. Калініна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Вирішальне значення для розвитку будь-якої економічної системи має зайнятість, яка є індикатором соціально-економічного розвитку суспільства, формуючи його економічний потенціал, а також рівень і якість життя населення. У країнах, які перебувають в стадії формування ринкових відносин, коли елементи інфраструктури ринку праці ще не діють достатньо ефективно, не відпрацьований механізм громадського та інституційного регулювання, застосовують державне регулювання зайнятості. Залежно від етапу розвитку суспільства і певних зовнішніх і внутрішніх умов розвитку національної економіки використовуються різні механізми регулювання зайнятості з метою збалансованості ринку праці і досягнення інших стратегічних цілей розвитку суспільства на конкретному етапі соціально-економічного розвитку.
Особливе значення має удосконалення механізму регулювання зайнятості для промислових регіонів сходу України, де процеси ринкових трансформацій характеризуються значними соціальними наслідками. Так, на території Донецької області зосереджені підприємства вугільної промисловості, які у ході структурних перетворювань у галузі зазнали значних змін. Закриття містоутворювальних підприємств призвело в багатьох шахтарських монофункціональних поселеннях до виникнення комплексу соціальних наслідків, основними з яких є безробіття, соціальне напруження, недовіра до уряду.
Питанням соціально-економічних аспектів ринку праці присвячено велику кількість наукових досліджень вітчизняних вчених, таких як О.І. Амоша, С.І. Бандур, Д.П. Богиня, С.І. Бондар, Н.П. Борецька, В.М. Геєць, Л.І. Дмитри-ченко, М.І. Долішній, С.І. Дорогунцов, Т.А. Заяць, А.О. Задоя, С.М. Злупко, С.П. Калініна, В.І. Куценко, Е.М. Лібанова, І.І. Лукінов, Н.Д. Лук’янченко, В.М. Новіков, О.Ф. Новікова, В.В. Онікієнко, Н.О. Павловська, І.Л. Петрова, В.М. Петюх, В.І. Пила, С.І. Пирожков.
Теоретичні основи даного напряму дослідження були закладені в роботах таких всесвітньо відомих вчених, як Беккер Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЙНЯТОСТІ В ПРОМИСЛОВОМУ РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок