Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОЛИВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ ІНЕРЦІЙНИХ ВИБИВАЛЬНИХ РЕШІТОК ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

КОЛИВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ ІНЕРЦІЙНИХ ВИБИВАЛЬНИХ РЕШІТОК ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
КОЛИВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ ІНЕРЦІЙНИХ ВИБИВАЛЬНИХ РЕШІТОК ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,74 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
КАПЛЕНКО Галина Григорівна
УДК 624.159.11
КОЛИВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ ІНЕРЦІЙНИХ ВИБИВАЛЬНИХ РЕШІТОК
ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА
05.23.02 – Підвалини та фундаменти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Сєдін Володимир Леонідович
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури
професор кафедри “Основи та фундаменти”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Таранов Валентин Георгійович, Харківська державна академія міського господарства, завідуючий кафедрою “Механіка грунтів основ та інженерна геологія”
кандидат технічних наук, доцент Демяненко Віктор Володимирович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри “Будівництва автомобільних доріг та геодезії”
Провідна установа:
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій (НДІБК), відділ основ та фундаментів будівель і споруд у звичайних та складних інженерно-геологічних умовах, Держбуд України, м.Київ.
Захист відбудеться “_12_” лютого 2004р. о “_15_” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ПДАБтаА: 49600, м. Дніпропетровськ, вул.Чернишевського 24а.
Автореферат розісланий “__31__” _січня__ 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ РОБОТИ. Останні роки в ПДАБА серйозна увага приділяється фундаментам машин металургійного виробництва, оскільки це одна з ведучих експортних галузей України. Інерційні вибивальні решітки (ВР) ливарного виробництва – основний тип обладнання, який використовують для звільнення литва із заформованих опок. На фундамент ВР передається інтенсивне віброударне навантаження, внаслідок чого пошкоджуються його окремі конструктивні елементи і фундамент ВР виступає як активне джерело вібраційного забруднення металургійних цехів. На величину віброударного навантаження, приміром, вказує той факт, що на решітках вибиваються опоки вагою до 1000 кН, тобто сили, що діють на фундамент ВР, значні.
Незважаючи на широке розповсюдження ВР, у нормативній літературі немає рекомендацій щодо динамічного розрахунку їх фундаментів. Не надають конструкторам додаткової інформації і дослідження науковців з визначення параметрів коливань фундаментів ВР, бо мають неповний, фрагментарний характер. Оскільки фундаменти ВР проектують виходячи із конструктивних міркувань без відповідних динамічних розрахунків та обмеження амплітуд їх коливання, то досить часто ці фундаменти мають значні вібрації і сприяють поширенню підвищеного віброударного фону, який негативно впливає на несучі конструкції цехів і обслуговуючий персонал.
Ось чому виникає необхідність в розробці методики динамічного розрахунку фундаментів ВР, визначенні гранично допустимого значення їх вібрацій та створенні на цій основі рекомендацій щодо проектування фундаментів інерційних вибивальних решіток ливарного виробництва.
ЗВЯЗОК РОБОТИ З НАУКОВИМИ ПРОГРАМАМИ, ПЛАНАМИ, ТЕМАМИ. Робота виконувалася як розділ науково-дослідної теми кафедри основ і фундаментів ПДАБтаА “Розробка нових методів розрахунку основ та ефективних конструкцій фундаментів в регіональних умовах Середнього Придніпровя”, яку схвалено науково-технічною радою академії, відповідно до тематичного плану Міністерства освіти і науки України (Державний реєстраційний номер 0103U003113).
МЕТА І ЗАДАЧІ ДОСЛІДЖЕННЯ. Мета роботи полягає в науковому обгрунтуванні та розробці аналітичних методів розрахунку на коливання фундаментів інерційних вибивальних решіток. Для досягнення поставленої мети необхідно було розвязати такі задачі:
-
дослідити характер коливального процесу фундаментів діючих вибивальних решіток за різних режимів їхньої роботи;
-
експериментально визначити гранично допустимі значення амплітуди коливання фундаментів вибивальних решіток в залежності від їх віброударного навантаження;
-
розробити методику динамічного розрахунку фундаментів інерційних вибивальних решіток на основі розрахункових схем, які враховують основні чинники, що впливають на коливальний процес, і адекватно відображають якісну і кількісну зміну в русі фундаментів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОЛИВАННЯ ФУНДАМЕНТІВ ІНЕРЦІЙНИХ ВИБИВАЛЬНИХ РЕШІТОК ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок