Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Прогнозування ринкової вартості акцій

Прогнозування ринкової вартості акцій

Назва:
Прогнозування ринкової вартості акцій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,60 KB
Завантажень:
400
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Шапран Наталя Сергіївна
УДК 336.76
Прогнозування ринкової вартості акцій
Спеціальність 08.04.01 – Фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
СУТОРМІНА Валентина Миколаївна,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана, професор кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
МОЗГОВИЙ Олег Миколайович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
завідувач кафедри міжнародних фінансів
кандидат економічних наук, доцент,
МЕРТЕНС Олександр Володимирович,
Міжнародний інститут бізнесу (м. Київ),
президент
Провідна установа – Тернопільський державний економічний університет, кафедра фінансів, Міністерства освіти і науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться „_8_” вересня 2006 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 203 .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 201
Автореферат розісланий „_1_” серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. ПОДДЄРЬОГІН


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринок акцій є однією з основних сфер фінансового ринку і відіграє важливу роль в економічному розвитку як інструмент фінансування діяльності корпорацій а також опосередкування руху акціонерного капіталу та його переливу до найбільш прибуткових сфер господарювання. В 2005 році оборот з торгівлі акціями в світі перевищив 51 трлн. дол. США, що майже в півтора рази більше, ніж в 1999 р. Зростання торгівельної активності на ринку акцій відбулось в останні роки і в Україні, де протягом 1999-2005 років обсяги торгів акціями зросли більше ніж у 60 разів, досягнувши в 2005 році 179,8 млрд. грн., а показник відношення загального обсягу торгів на ринку цінних паперів до ВВП зріс з 12,9 % в 1999 році до 96,5 % в 2005 році.
Важливою умовою стабільного економічного розвитку будь-якої держави є фондовий ринок. Наявність розвинутого фондового ринку надає корпораціям майже необмежені можливості по залученню акціонерного капіталу і створює умови для їх подальшого зростання і розвитку. Проте для того, щоб вітчизняний фондовий ринок був спроможний акумулювати кошти інвесторів, він має відповідати принципу інформаційної прозорості, створювати умови для дотримання стандартів корпоративного управління та бути прогнозованим. Можливість прогнозувати з певним ступенем ймовірності рух ринку акцій є одним з факторів, що робить акції привабливим фінансовим інструментом для інвесторів, які починають використовувати акції не лише як засіб отримання контролю над компанією, але і з метою управління ризиками, збереження заощаджень або отримання інвестиційного доходу. Незалежно від того, якої стратегії управління портфелем цінних паперів (активної чи пасивної) дотримуються інвестори на фондовому ринку, прогнозування ринкової вартості акцій є невід’ємною складовою процесу управління портфелем цінних паперів, що дозволяє інвестору приймати обґрунтовані рішення стосовно якісного та кількісного складу інвестиційного портфелю, а також стосовно вибору найкращого часу для здійснення інвестицій.
Відзначені тенденції супроводжуються появою в Україні попиту на нові для нашого ринку концептуальні розробки: прогнозування цін на фінансові активи, рейтингування емітентів, системи розкриття інформації, що сприятимуть підвищенню ефективності фондового ринку, який має вирішувати завдання не тільки перерозподілу ресурсів у економіці, але в певній мірі робити такий перерозподіл справедливим та соціально спрямованим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Прогнозування ринкової вартості акцій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок