Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІЗИЧНІ І ОПТИЧНІ ЯВИЩА В НАПІВПРОВІДНИХ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЯХ З ПОЛІМЕТИНОВИМИ БАРВНИКАМИ

ФІЗИЧНІ І ОПТИЧНІ ЯВИЩА В НАПІВПРОВІДНИХ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЯХ З ПОЛІМЕТИНОВИМИ БАРВНИКАМИ

Назва:
ФІЗИЧНІ І ОПТИЧНІ ЯВИЩА В НАПІВПРОВІДНИХ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЯХ З ПОЛІМЕТИНОВИМИ БАРВНИКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,66 KB
Завантажень:
315
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
СТУДЗИНСЬКИЙ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 541.64+541.65+541.67
ФІЗИЧНІ І ОПТИЧНІ ЯВИЩА В НАПІВПРОВІДНИХ ПОЛІМЕРНИХ
КОМПОЗИЦІЯХ З ПОЛІМЕТИНОВИМИ БАРВНИКАМИ
02.00.06 - хімія високомолекулярних сполук
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата хімічних наук
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі хімії високомолекулярних сполук хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: доктор хімічних наук, професор
Сиромятніков Володимир Георгійович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
професор кафедри хімії високомолекулярних сполук
Науковий консультант: доктор фізико-математичних наук,
старший науковий співробітник
Давиденко Микола Олександрович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
провідний науковий співробітник кафедри
хімії високомолекулярних сполук
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, професор
Шилов Валерій Васильович,
Інститут хімії високомолекулярних сполук
НАН України,
завідувач відділу молекулярної фізики полімерів
доктор хімічних наук, професор
Ільченко Андрій Якович,
Інститут органічної хімії НАН України,
провідний науковий співробітник відділу
кольору та будови органічних сполук
Провідна установа: Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії
НАН України, відділ електрохімії органічних сполук.
Захист відбудеться ” 18 ” __05____ 2004 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.25 у Київському університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, Київ-33, вул. Володимирська, 60, хімічний факультет, ауд. 518, тел. (044) 239-33-00.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розісланий ” _16_ ” ____04________ 2004р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
Д 26.001.25, доктор хімічних наук ________ Комаров І.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Фотопровідники взагалі і, зокрема, полімерні фотопровідники відіграють дуже важливу роль в сучасній науці і техніці. Це в першу чергу стосується голографії та електрографії, де ці системи використовують для оптичного запису інформації, що має значення в копіювальній техніці, в комп`ютерних та космічних технологіях, у багатьох галузях промисловості (наприклад для виявлення дефектів і напружень у металах, металевих конструкціях, деталях приладів та ін.). На базі таких фотопровідників отримують електролюмінесцентні середовища, що використовуються при створенні гнучких дисплеїв, пластичних сонячних елементів, як сенсорні системи та ін. Полімерні фотопровідники доповані різними сенсибілізаторами фотопровідності, зокрема поліметиновими барвниками мають ряд переваг в таких галузях (це їх дешевизна, пластичність, великий діапазон варіювання спектральних характеристик таких систем та ін.). Подальші застосування таких систем неможливі без детального розуміння фотофізичних та фотохімічних процесів (фотогенерація та ін.), що відбуваються в них. Тому дослідження цих процесів та встановлення зв’язку між їх особливостями та структурою молекул полімерів та барвників, що складають такі середовища є дуже важливим для цілеспрямованого створення фотопровідних полімерних композицій (ФПК) з заданими властивостями.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано на кафедрі хімії високомолекулярних сполук Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках державних бюджетних тем: 01БФ037-05 “Розробка теоретичних основ макромолекулярного дизайну полімерних матеріалів нової генерації” (№ держ. реєстрації 0101U002162, 2001-2005 рр.) та 01БФ037-08 “Фундаментальні дослідження взаємодії когерентного світла з плівками аморфних молекулярних напівпровідників та розробка фізичних принципів реєстрації і модуляції електромагнітного випромінювання” (№ держ. реєстрації 0101U002166, 2001-2005 рр.)
Мета і завдання дослідження: – розробка фотопровідних полімерних композицій на основі полімерів з фрагментами карбазолу та антрацену в макромолекулі, допованих поліметиновими барвниками, та дослідження ефективності процесів фотогенерації та рекомбінації носіїв заряду в композиціях полімер – барвник.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФІЗИЧНІ І ОПТИЧНІ ЯВИЩА В НАПІВПРОВІДНИХ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЯХ З ПОЛІМЕТИНОВИМИ БАРВНИКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок