Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,90 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СТАБИЛИЗАЦИЯ ЗАНЯТОСТИ В АГРАРНОЙ СФЕРЕ В УСЛОВИЯХ РЫНОЧНОЙ ТРАНСФО
РМАЦИИ ЭКОНОМИЧЕСКОЙ СИСТЕМЫ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
БРАЖКО Олена Вадимівна
УДК 338.45; 65.011
УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність: 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Дацій Надія Василівна,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
завідувач кафедри обліку і аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Онишко Світлана Василівна,
Національна академія ДПА України,
заступник проректора з наукової роботи;
кандидат економічних наук, доцент
Колобова Людмила Вікторівна,
Київський національний університет технологій
та дизайну Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри фінансів.
Провідна установа – Приазовський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Маріуполь.
Захист відбудеться 17 січня 2006 р. о 14 єє годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.102.05 у Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий 12 грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Ю. Чубукова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні вперше за останні роки, набули позитивні тенденції економічного розвитку, в тому числі й у галузі легкої промисловості, які водночас спричинили стрімке зростання конкуренції та скорочення життєвих циклів продукції на зміну потреб користувачів. Постала проблема забезпечення конкурентоспроможності підприємств легкої промисловості, що обумовило необхідність оновлення та удосконалення виробничих технологій, розробки та виробництва нової конкурентоспроможної продукції, використання нових підходів до управління та організації виробництва. За умов обмеженості інвестиційних ресурсів актуальною стає проблема вибору інноваційних проектів, які є пріоритетними для інвестування, що сприяє підвищенню ефективності виробництва продукції легкої промисловості.
Сучасні умови висококонкурентних ринків зумовлюють необхідність розглядання інноваційної діяльності як найбільш дієвого способу підвищення конкурентоспроможності і забезпечення його подальшого розвитку. Однак, незважаючи на деяке пожвавлення інвестиційних та інноваційних процесів на підприємствах легкої промисловості України, вони все ще здійснюються вкрай в'яло. Назріла гостра потреба в активізації управління інноваційної діяльності у легкій промисловості для збереження встановлених позитивних тенденцій та забезпечення подальшого стійкого зростання. І це є проблема національна, адже розвиток підприємств легкої промисловості є визначальним для зростання добробуту нації та потенціалу націнальної економіки в цілому.
Дослідженню теоретичних і практичних питань різних аспектів організації та управління інноваційною діяльністю підприємств присвячено значну кількість досліджень вітчизняних вчених, таких як: Александрової В., Алимова О., Бойка І., Бунчука М., Гальчинського А., Геєця В., Герасимчука В., Гриньова А., Данилишина Б., Денисенко В., Зимовця В., Крупки М., Кухленко О., Лапка О., Малицького Б. Онишко С., та зарубіжних: Ансоффа І., Бурнашева К., Валдайцева С., Водачек Л., Водачкової О., Горбашко Е., Гохберга Л., Грейсона Дж., Делла К., Друкера П., Завліна П.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок