Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організація ВЛАДИ у містах зі спеціальним статусом (На прикладі м. Севастополь)

Організація ВЛАДИ у містах зі спеціальним статусом (На прикладі м. Севастополь)

Назва:
Організація ВЛАДИ у містах зі спеціальним статусом (На прикладі м. Севастополь)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,05 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬН
ОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Росенко Марія Іванівна
УДК 351.712.2.032: 342.5 (477.75)
Організація ВЛАДИ у містах зі спеціальним статусом
(На прикладі м. Севастополь)
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ЛЬВІВ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському регіональному інституті державного управління
Національної академії державного управління при Президентові України, м. Львів
Науковий керівник: кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Лазор Оксана Дмитрівна,
Львівський регіональний інститут державного управління
Національної академії державного управління
при Президентові України, доцент кафедри державного управління
та місцевого самоврядування
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, професор
Куйбіда Василь Степанович, Верховна Рада України,
секретар комітету з питань будівництва, містобудування
і житлово-комунального господарства
кандидат юридичних наук, доцент
Школик Андрій Михайлович,
Львівський національний університет ім. Івана Франка, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права
Провідна установа: Одеський регіональний інститут державного управління
Національної академії державного управління
при Президентові України
Захист відбудеться 22 червня 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.860.01 Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16, ауд. 220.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16).
Автореферат розісланий “21” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.І. Козак


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Прийняття Конституції України у червні 1996р., Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про місцеві державні адміністрації” підвели законодавчу базу під один з найважливіших процесів державотворення незалежної України – організацію та розвиток системи державної влади та місцевого самоврядування. За нетривалий час було прийнято низку законів, спрямованих на формування організаційно-правових, матеріальних та фінансових основ системи територіальної організації влади. Однак здійснені заходи не забезпечили належної ефективності системи управління місцевими та реґіональними справами і, як наслідок, кардинального покращення умов життя громадян України. В існуючий системі адміністративно-територіального устрою України є чимало суперечностей. Особливої актуальності ця проблема набуває для специфічних міських адміністративно-територіальних утворень, на території яких є декілька інших адміністративно-територіальних одиниць, в яких створені і діють органи місцевого самоврядування з повним обсягом повноважень, визначених чинним законодавством.
Законодавство України щодо місцевого самоврядування та реґіонального управління недосконале, що зумовлює проблеми у взаємовідносинах між місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Конституція України закріпила дві форми публічної влади на місцях: державну – в особі місцевих державних адміністрацій та місцеве самоврядування – влада територіальних громад. Це юридично різні системи місцевої влади, насамперед за функціями і повноваженнями. На практиці реалізація функцій і повноважень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування породжує різні питання щодо встановлення меж співвідношення функцій і повноважень, способів вирішення компетенційних спорів тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: Організація ВЛАДИ у містах зі спеціальним статусом (На прикладі м. Севастополь)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок