Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ПРОГРАМНОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ СТВОРЕННЯ ПРИКЛАДНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ СИСТЕМ

РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ПРОГРАМНОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ СТВОРЕННЯ ПРИКЛАДНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ СИСТЕМ

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ПРОГРАМНОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ СТВОРЕННЯ ПРИКЛАДНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,07 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАТЕМАТИЧНИХ МАШИН І СИСТЕМ
Семенець Станіслав Володимирович
УДК 004.4’2
РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ПРОГРАМНОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ СТВОРЕННЯ ПРИКЛАДНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ СИСТЕМ

05.13.06 – Автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем математичних машин і систем НАН України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Литвинов Віталій Васильович,
Інститут проблем математичних машин і систем НАН України,
завідувач відділу
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
Лаврищева Катерина Михайлівна,
Інститут програмних систем НАН України,
завідувач відділу
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Вишневський Віталій В’ячеславович,
Інститут проблем математичних машин і систем НАН України,
старший науковий співробітник
Провідна установа: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних
технологій та систем НАН України і МОН України, відділ автоматизованих систем обробки даних, м. Київ
Захист відбудеться “ 11 ” квітня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.204.01 при Інституті проблем математичних машин і систем НАН України за адресою: 03187, м. Київ – 187, проспект Академіка Глушкова, 42.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем математичних машин і систем НАН України за адресою: 03187, м. Київ – 187, проспект Академіка Глушкова, 42.
Автореферат розісланий “3” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Ходак В.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Мобільні інформаційні пристрої, до яких належать кишенькові персональні комп'ютери (КПК), комунікатори, смартфони, планшетні мережні комп'ютери та інші пристрої, динамічно розвиваються в даний час. Цей клас обчислювальних засобів є різновидом автономних комп’ютерних систем, що активно використовуються в управлінні технологічними процесами, при зборі статистичних даних безпосередньо з датчиків, при створенні моделей функціонування, в системах розподіленої обробки даних тощо. До переваг таких систем слід віднести досить малі габарити, надійність, можливість автономного використання, роботу в реальному часі. Вони забезпечують швидкий доступ до ресурсів інформаційного простору та корпоративних баз даних (БД). Простота використання, забезпечення роботи в мережі Інтернет, e-mail, сумісність із настільними ПК, тривалий час автономної роботи, миттєвий запуск і вимикання без закриття прикладних програм (ПП) та інші характеристики в значній мірі задовольняють сучасним потребам користувачів. Бездротові комунікаційні можливості та модульна архітектура операційної системи (ОС) мобільних пристроїв дозволяють розробляти на їх базі як універсальні, так і спеціалізовані автоматизовані комп’ютерні системи. При цьому існує необхідність урахування особливостей мобільних систем (МС) у процесі проектування та реалізації ПЗ через значні архітектурні відмінності порівняно зі стаціонарними обчислювальними системами.
На сьогодні методологічні питання створення ПП для цього класу систем практично не розглянуті. Особливо гостро це стосується задач проектування та моделювання ПП для мобільних пристроїв, а також засобів для створення цих програм. Слід відзначити, що існуючі реалізації таких засобів призначені для створення стаціонарних програмних систем (ПС), їх використання для проектування мобільних ПС або неможливе або неефективне. Крім того, дослідження в галузі МС зосереджені переважно на аспектах комунікації з урахуванням місця розташування і розробки відповідних протоколів та служб.
Таким чином, розробка нових методів та інструментальних засобів побудови програмних систем (ПС) для мобільних пристроїв є дуже актуальною проблемою, вирішення якої забезпечує спрощення та прискорення створення ПП незалежно від мови їх розробки та платформи, а також модернізацію раніше написаних програм і генерацію вихідного коду.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА ПРОГРАМНОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ СТВОРЕННЯ ПРИКЛАДНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок