Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> міцність з’єднання бетонних елементів акриловими клеями при тривалому та багаторазово повторному навантаженнях

міцність з’єднання бетонних елементів акриловими клеями при тривалому та багаторазово повторному навантаженнях

Назва:
міцність з’єднання бетонних елементів акриловими клеями при тривалому та багаторазово повторному навантаженнях
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,27 KB
Завантажень:
4
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
українська державна академія
залізничного транспорту
Мельман Вікторія Олександрівна
УДК 693.5:624.078.43
міцність з’єднання бетонних елементів акриловими клеями при тривалому та багаторазово повторному навантаженнях
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теоретичної і прикладної механіки в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: –
кандидат технічних наук, професор
Золотов Михайло Сергійович,
професор кафедри будівельних конструкцій Харківської національної академії міського господарства.
Офіційні опоненти –
доктор технічних наук, професор
Фоміца Леонід Миколайович,
професор кафедри будівельних конструкцій
Сумського національного аграрного університету. –
кандидат технічних наук, доцент
Семко Олександр Володимирович,
доцент кафедри конструкцій з металу, дерева і пластмас Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.
Провідна установа –Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій.
Захист відбудеться 22 квітня 2004 р. о 1400 год.
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, Україна, м. Харків, майдан Фейєрбаха,7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, Україна, м. Харків, майдан Фейєрбаха,7.
Автореферат розісланий 15 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ____________________ Г.Л. Ватуля


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з найважливіших напрямків науково-технічного прогресу в будівництві є застосування ефективних з’єднань бетонних і залізобетонних елементів будівельних конструкцій, використання яких дозволить скоротити витрати матеріалів, працевтрати, терміни ремонту, реконструкції і модернізації існуючих будівель та споруд. До таких з’єднань належать з'єднання бетонних і залізобетонних елементів будівельних конструкцій полімерними клеями. Для здійснення такого з’єднання економічно доцільне застосування акрилових клеїв, що характеризуються відсутністю складних підготовчих процесів і дозволяють за короткий термін (3...10 годин) вводити будівлі в експлуатацію, а також виконувати ремонтні роботи практично без зупинки виробництва.
Для подальшого застосування з'єднань бетонних і залізобетонних елементів акриловими клеями, а також розрахунків відповідно до вимог СНиП 2.09.03 – 85 “Сооружения промышленных предприятий” і СНиП 2.03.01 – 84* “Бетонные и железобетонные конструкции” необхідно мати дані щодо їх міцності, деформативності та витривалості при короткочасному, тривалому і багаторазово повторному навантаженнях.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана за координаційним планом Міністерства освіти і науки України, завдання 21 – “Створення нових технологій і методів механізації, що забезпечують будівництво і модернізацію будівель і споруд”, номер державної реєстрації 0199U004287. Особистий внесок здобувача – участь у розробці проектної документації з ремонту й реконструкції будівель, споруд і фундаментів верстатних агрегатів.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є визначення міцності й деформативності з'єднання бетонних і залізобетонних елементів акриловими клеями при впливі короткочасних, тривало діючих і багаторазово повторних навантажень з високими й низькими частотами. Досягнення мети дослідження зумовило вирішення наступних задач:
1. Експериментально дослідити міцність з'єднань бетонних елементів акриловими клеями при дії короткочасних, тривалих і багаторазово повторних навантажень.
2. Дослідити вплив рівня напружень, товщини клейового шару і частоти багаторазово повторного навантаження на витривалість центрально стиснутих з’єднаних акриловим клеєм бетонних елементів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: міцність з’єднання бетонних елементів акриловими клеями при тривалому та багаторазово повторному навантаженнях

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок