Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛЬМІВНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАКТОРНОГО ПОЇЗДА НА БАЗІ КОЛІСНОГО ТРАКТОРА МАЛОГО КЛАСУ

УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛЬМІВНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАКТОРНОГО ПОЇЗДА НА БАЗІ КОЛІСНОГО ТРАКТОРА МАЛОГО КЛАСУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛЬМІВНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАКТОРНОГО ПОЇЗДА НА БАЗІ КОЛІСНОГО ТРАКТОРА МАЛОГО КЛАСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,51 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОРЯК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 629.113-59
УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛЬМІВНОГО УПРАВЛІННЯ
ТРАКТОРНОГО ПОЇЗДА НА БАЗІ КОЛІСНОГО ТРАКТОРА
МАЛОГО КЛАСУ
Спеціальність 05.22.02 - Автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті, Міністерство освіти України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент Волков Володимир Петрович, Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, професор кафедри автомобілей
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Сєрєбряков Ігор Миколайович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, професор кафедри «Трактори та автомобілі»
- кандидат технічних наук, доцент Мандрика Володимир Ростиславович, Харківський державний політехнічний університет, доцент кафедри «Тракторобудівництво»
Провідна установа: Інститут машин і систем НАН України, науково-технічний центр «Енергосилові установки і системи керування», Міністерство промислової політики України, м. Харків
Захист відбудеться 27 жовтня 1999 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.02 при Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті.
Адреса: 310078, Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці університету.
Автореферат розісланий 27 вересня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Подригало М.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Використання тракторних поїздів (ТП) для перевезення вантажів в загальному транспортному потоці, збільшення максимальної швидкості руху, можливість експлуатації на дорогах з великими ухилами вимагають забезпечення ефективності і надійності гальмівної системи.
Більш низька в порівнянні з автомобілями швидкість руху колісних тракторів, широке використання їх в різноманітних галузях виробництва, вимога багатофункціональності сприяли прийняттю відносно несуворих нормативів ефективності гальмування і розробці простих та дешевих гальмівних систем, що важко адаптуються до сучасних умов експлуатації. Це призводить до неповного використання потенційних можливостей машини по вантажопідйомності і зниженню продуктивності транспортних операцій.
Актуальність теми. В останній час в зв'язку з розвитком фермерських господарств збільшився попит на трактори малого класу і зросла частка обсягу перевезень поїздами на базі таких тракторів. Несприятливою особливістю цих ТП є відсутність гальмівної системи на причепах і напівпричепах, що не забезпечує необхідної ефективності гальмування. Враховуючи великий діапазон різноманітних компоновок і можливу вартість гальмівного привода, питання стосовно вибору кількості гальмівних осей тракторного поїзда повинно вирішуватися окремо в кожному конкретному випадку. Наявність декількох гальмівних осей зумовлює необхідність рішення питання раціонального вибору розподілу гальмівних сил і їх регулювання з урахуванням енергонавантаження гальм цих осей.
Важливим показником оцінки ефективності технічного рішення є вартість гальмівної системи. Бажано, щоб структура привода гармонійно вписувалася в загальну конструкцію даної моделі трактора, максимально використовуючи її резерви.
Таким чином, виникає необхідність оцінки можливості застосування того або іншого варіанту гальмівної системи на основі багатостороннього аналізу її вихідних показників, що прогнозуються.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження направлені на удосконалення гальмівної системи тракторних поїздів на базі тракторів малих класів, поліпшення їх гальмівних властивостей, що сприяє раціональному використанню машино-тракторного парку країни і рішенню проблеми безпеки руху у відповідності з нормативними документами і актами України.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є створення, дослідження і вибір раціональних параметрів гальмівного управління тракторних поїздів на базі тракторів малого класу, адаптованих до наявних на них джерел енергії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ГАЛЬМІВНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАКТОРНОГО ПОЇЗДА НА БАЗІ КОЛІСНОГО ТРАКТОРА МАЛОГО КЛАСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок