Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ НАВАНТАЖЕННЯ ОПОР КОРІННОГО ВАЛА ШАХТНИХ ПІДЙОМНИХ МАШИН

ОБГРУНТУВАННЯ СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ НАВАНТАЖЕННЯ ОПОР КОРІННОГО ВАЛА ШАХТНИХ ПІДЙОМНИХ МАШИН

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ НАВАНТАЖЕННЯ ОПОР КОРІННОГО ВАЛА ШАХТНИХ ПІДЙОМНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,29 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
Яценко Віктор Олександрович
УДК 622.67.05
ОБГРУНТУВАННЯ СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ НАВАНТАЖЕННЯ ОПОР КОРІННОГО ВАЛА ШАХТНИХ ПІДЙОМНИХ МАШИН
05.05.06 – гірничі машини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Работа виконана у ВАТ „Науково-дослідний інститут гірничої механіки імені М. М. Федорова” (НДІГМ ім. М. М. Федорова).
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Дворніков Володимир Іванович,
ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»,
професор кафедри гірничозаводського транспорту і логістики
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Самуся Володимир Ілліч,
Національний гірничий університет,
завідувач кафедри гірничої механіки;
доктор технічних наук, професор
Гуляєв Володимир Георгійович,
ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»,
професор кафедри гірничих машин
Захист відбудеться «15» травня 2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.052.05 у Державному вищому навчальному закладі «Донецький національний технічний університет» Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Донецьк, вул. Артема 58, 1 навч. корпус, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» Міністерства освіти і науки України за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема 58, 2 навч. корп.
Автореферат розісланий «11» квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої
вченої ради Д 11.052.05
доктор технічних наук, професор В.П. Кондрахін
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. З усього гірничошахтного устаткування підйомні установки є одними з найвідповідальніших і енергоємних та таких, що потребують висококваліфікованого обслуговування.
Дослідження показали, що парк підйомних машин на шахтах України застарів, експлуатація здійснюється значно довше встановлених нормативних термінів.
За станом на 2006 р. їхнє зношення по Донецькій області склало: машин з циліндричними барабанами серії БМ і Ц - 82%, багатоканатних МК і ЦШ - 75%; по Луганській - відповідно 80% і 76%; по ВАТ «Павлоградвугілля» - 81% і 70%. Це говорить про те, що вже сьогодні необхідно виконувати роботи з експертного оцінювання, діагностування технічного стану (ТС) і прогнозування ресурсів підйомних машин.
Основний елемент шахтної підйомної машини (ШПМ) - збірка корінного вала (корінний вал, барабан, підшипникові (опорні) вузли і зубчата муфта). Найбільш відповідальними і такими, що сприймають основну частину динамічного і статичного навантаження, є підшипникові вузли. Тому для ефективної експлуатації ШПМ необхідна своєчасна та об'єктивна інформація про їх технічний стан, одержання якої можливе тільки за допомогою технічного діагностування (ТД) з використанням сучасних засобів вимірів, аналізу результатів досліджень, виконаних на підставі моделювання процесу і обліку усіх факторів, що впливають на процес, якісної обробки інформації на базі мікропроцесорної техніки.
Таким чином, необхідність дослідження динамічних навантажень на збірку корінного вала ШПМ і їх вплив на стан підшипників визначає актуальність даної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана в лабораторії експлуатації і ремонту шахтних підйомних установок відповідно до тематичних планів науково - дослідних робіт ВАТ «НДІГМ ім. М.М. Федорова» і реалізована при виконанні держбюджетних науково – дослідних робіт: «Розроблення та затвердження нормативного документу з визначення термінів безпечної експлуатації устаткування шахтних підйомних установок за фактичним технічним станом» (номер державної реєстрації 0105v004375), «Розроблення комплексу технічних засобів і методів, що забезпечують безпечну експлуатацію шахтних стаціонарних установок» (номер державної реєстрації 0105v004376).
Метою роботи є розробка методу оцінки технічного стану опорних вузлів корінного вала ШПМ за силовими параметрами навантаження і вібраційними характеристиками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ СИЛОВИХ ПАРАМЕТРІВ НАВАНТАЖЕННЯ ОПОР КОРІННОГО ВАЛА ШАХТНИХ ПІДЙОМНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок