Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НОВИХ ВИДІВ РАМНОГО КРІПЛЕННЯ ГІРНИЧИХ ВИРОБОК

ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НОВИХ ВИДІВ РАМНОГО КРІПЛЕННЯ ГІРНИЧИХ ВИРОБОК

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НОВИХ ВИДІВ РАМНОГО КРІПЛЕННЯ ГІРНИЧИХ ВИРОБОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,08 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ ГІРНИЧИХ ПРОБЛЕМ
ДОНЕЦЬКОГО ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ ім. О.О.ГАЛКІНА
НАСТУЄВ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
УДК 622.28
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НОВИХ ВИДІВ РАМНОГО КРІПЛЕННЯ
ГІРНИЧИХ ВИРОБОК
05.15.02. - Підземна розробка родовищ корисних копалин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк-2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Відділенні фізико-технічних гірничих проблем
ДонФТІ ім. О.О.Галкіна НАН України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор, директор Відділення фізико-технічних гірничих проблем ДонФТІ ім. О.О.Галкіна НАН України
Алєксєєв Анатолій Дмитрович
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, пров. наук. співробітник
Відділення фізико-технічних гірничих проблем
ДонФТІ ім. О.О.Галкіна НАН України, (м. Донецьк).
Жуков Володимир Єгорович
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Українського державного науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту гірничої геології, геомеханіки і маркшейдерської справи НАН України,
(м. Донецьк).
Піховкін Віктор Святославович
Провідна установа – Донецький національний технічний університет (Гірничий інститут) міністерства освіти і науки України, (м. Донецьк).
Захист відбудеться "04" грудня 2001 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої ради К .184.02 у Відділенні фізико-технічних гірничих проблем ДонФТІ ім. О.О.Галкіна НАНУ за адресою: 83114, вул. Р.Люксембург, 72.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Відділення ФТГП ДонФТІ ім. О.О.Галкіна НАНУ за адресою: 83114, вул. Р.Люксембург, 72.
Автореферат розіслано " 02 " листопада 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої Ради, канд.техн.наук.
Є.І.Піталенко


ВСТУП
Актуальність теми. Металеве піддатливе рамне кріплення є основним типом, що використовується у вуглевидобувній промисловості України. Зараз ним підтримується біля 90% гірничих виробок і в найближчий час ця цифра суттєво не зміниться, так як гірничо-геологічні умови зі збільшенням глибини розробки безперервно погіршуються. За цих обставин задовільний експлуатаційний стан виробок може бути забезпечений тільки при застосуванні піддатливих рамних конструкцій з відповідними силовими та кінематичними параметрами, що базується на загальновизнаному факті роботи кріплення та прилеглої до контуру частини порідного масиву в режимі взаємовпливу. Проте такий підхід практично не отримав у вітчизняній практиці відображення в частині номенклатури типів та параметрів застосовуємих конструкцій, вибір яких здійснюється практично на безальтернативній підставі. В той же час конструкції, що серійно випускаються, за своїми силовими та кінематичними параметрами не відповідають новим умовам застосування, що є основною причиною багатьох відмов кріплення у виробках, що знаходяться ще в процесі їх проведення. Наслідком такого стану є дуже високі та невиправдані ресурсовитрати, що пов’язані, в першу чергу, з необхідністю перекріплення підготовчих виробок ще до початку впливу очисних робіт, а їх стан створює серйозні перешкоди для збільшення інтенсивності відробки запасів. Складність обгрунтування та пошуку необхідних технічних рішень збільшується при цьому неможливістю прямого запозичення із закордонної практики через причину низького оснащення вітчизняних підприємств-виробників кріплення. Перераховані моменти свідчать про високу актуальність проблеми обгрунтування та створення нових конструкцій рамного піддатливого кріплення з параметрами, значення яких відповідає новим геомеханічним обставинам.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Матеріали дисертації пов’язані з планом науково-технічних робіт з проблем дослідження геомеханічних процесів у вуглепорідному масиві на великих глибинах, що проведені у ВФТГП ДонФТІ НАНУ (№ ДР 0100U00291, 0201U003873).
Ідея роботи полягає в установленні та урахуванні особливостей прояву гірничого тиску для обгрунтування та вибору основних технічних рішень при розробці нових конструкцій рамного піддатливого кріплення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНИХ ТА ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НОВИХ ВИДІВ РАМНОГО КРІПЛЕННЯ ГІРНИЧИХ ВИРОБОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок