Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Стратегiя комерцiйного банку на ринку банківських послуг

Стратегiя комерцiйного банку на ринку банківських послуг

Назва:
Стратегiя комерцiйного банку на ринку банківських послуг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,71 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський нацiональний економiчний унiверситет
Штейн Ольга Iллiвна
УДК 336.71
Стратегiя комерцiйного банку на ринку
банківських послуг
08.04.01- Фiнанси, грошовий обiг i кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертацiї на здобуття наукового ступеня кандидата
економiчних наук
Київ 2005
Дисертацiєю є рукопис.
Робота виконана на кафедрі банківської справи Київського нацiонального економiчного унiверситету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керiвник: кандидат економiчних наук, доцент
Остапишин Тетяна Петрiвна,
Київський нацiональний економiчний унiверситет,
доцент кафедри банкiвської справи
Офiцiйнi опоненти : доктор економічних наук, професор
Пересада Анатолій Анатолійович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри банківських інвестицій;
кандидат економічних наук
Карчева Ганна Тимофіївна
Національний банк України,
начальник управління аналізу звітності та
оперативного моніторингу діяльності банку
департаменту стратегічного розвитку банківського
нагляду;

Провiдна установа :Тернопільська академія народного господарства, кафедра банківської справи.
Захист вiдбудеться “23 ” травня 2005 р. о 16 годинi на засiданнi спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського нацiонального економiчного унiверситету за адресою :03680, м. Київ, Проспект Перемоги,54/1,ауд. 317.
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Київського нацiонального економiчного унiверситета за адресою :03680, м. Київ, Проспект Перемоги,54/1, ауд. 201.
Автореферат розiслано “15 ” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Поддєрьогін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішою умовою успіху будь-якого комерційного банку є раціональна система управління його діяльністю, важливою складовою якої є стратегія банку на ринку банківських послуг. Керівництво банком узагалі, тобто стратегія, і вибір методів, шляхів, засобів, що забезпечують стратегічний успіх або досягнення цілей банку, тобто тактика, визначають різні лінії управлінської поведінки. Стратегічна модель управління домінує над тактичною, оскільки стратегія управління – це активна позиція комерційного банку на ринку банківських послуг, яка передбачає розробку стратегічної політики, що, у свою чергу, є підставою для визначення механізму тактичної дії. Розробляючи стратегію, керівництво банку ставить перед собою і колективом питання: “Як досягти цілей?”, “Як домогтися переваг у конкурентній боротьбі?”, “Як посилити довгострокові позиції банку?”. Слід сказати, що стратегію необхідно розробляти, як для банку в цілому, так і для окремих його підрозділів.
Від обраної банком стратегії на ринку банківських послуг значною мірою залежить його прибутковість та стійкість. Невід’ємним атрибутом банківської діяльності і засобом отримання максимального прибутку є управління комерційним банком на засадах виробленої ним стратегії, яка передбачає досягнення поставлених стратегічних цілей при дотриманні банком фінансової рівноваги і досягненні конкурентних переваг на ринку.
Стратегія банку постійно змінюється. Виникають нові обставини, які не можна не брати до уваги, отже – відкриваються нові стратегічні ніші. Вдосконаленню стратегії немає меж, вона повинна поєднувати в собі заплановану і виважену лінію поведінки, а також можливість адекватного реагування на зміни у внутрішньому і зовнішньому середовищі функціонування банку.
Зростаюча конкуренція у банківському секторі економіки України вимагає удосконалення стратегії управління комерційним банком на ринку банківських послуг на основі запровадження маркетингу у його діяльність.
Маркетинг є одним із вирішальних факторів, завдяки якому сучасний банк спроможний координувати свою діяльність з тими процесами, що мають місце та розвиваються на банківському ринку країни. Підвищення ефективності маркетингу комерційного банку має позитивно впливати не тільки на просування послуг на ринок та підвищення його рейтингу серед конкурентів, але й на розвиток банку в цілому, підвищення фінансової стійкості та зниження ризиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Стратегiя комерцiйного банку на ринку банківських послуг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок