Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТОХАСТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОТОКІВ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТРЕБ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ

СТОХАСТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОТОКІВ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТРЕБ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
СТОХАСТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОТОКІВ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТРЕБ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,26 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ПИЛИПЕНКО Анна Іванівна
УДК 519.876.2: 656.025.2
СТОХАСТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОТОКІВ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТРЕБ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
Спеціальність 05.13.06 – інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Луганського національного аграрного університету Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Лахно Валерій Анатолійович,
Луганський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України,
доцент кафедри економічної кібернетики.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
Кривий Сергій Лук’янович,
інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України,
провідний науковий співробітник;
кандидат технічних наук, доцент
Гайна Георгій Анатолійович,
Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри інформаційних технологій.
Захист відбудеться 22 травня 2008 року о 9:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м. Київ-37, Повітрофлотський пр., 31, к. 446.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ-37, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розіслано 21 квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор С.В. Цюцюра
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Згідно з Законом України „Про Концепцію Національної програми інформатизації” (від 4 лютого 1998 року № 75/98-ВР, зміни внесено згідно із Законом № 3421-IV (3421-15) від 09 лютого 2006 року) інформаційні технології є складовими національної інформаційної інфраструктури й основними чинниками, що забезпечують економічне піднесення країни. Здійснення процесу інформатизації в період становлення України як незалежної держави в умовах кризового стану економіки й обмеженості ресурсів можливе лише шляхом визначення пріоритетних сфер та напрямів з концентрацією на них фінансових, матеріальних і трудових ресурсів. У Національній програмі інформатизації пріоритетною галуззю економіки визначено транспорт, підвищення ефективності функціонування якого потребує створення комплексу автоматизованих систем обробки даних та управління різного рівня й призначення. Тому автоматизація інформаційних систем управління транспортними потоками є перспективним напрямом у досягненні якісно нового рівня управління транспортом та інтеграції України у світовий інформаційний простір.
Однією з проблем, які стримують розвиток автотранспортної галузі,
є неприпустимо низький рівень автоматизації та інформатизації процесу перевезень. Коло зацікавлених у вирішенні цієї проблеми сторін представлено по-перше, державою, яка в рамках концепції розвитку транспорно-дорожного комплексу проголосила про інтеграцію в Європейську та світову транспортну систему; по-друге, автотранспортними підприємствами, які зацікавлені в зростанні прибутків та стабільному фінансовому становищі; по-третє, населенням, яке очікує якісного транспортного обслуговування, насамперед, безпеки руху та зменшення часу очікування.
Вузькою групою процесів в управлінні транспортними потоками, яка потребує наукового обґрунтування, є оперативне диспетчерське управління. Недосконалий процес формування керівних дій щодо відновлення руху призводить до необґрунтованого відправлення та нескоординованої роботи міського пасажирського транспорту.
Ефективність оперативного диспетчерського управління значною мірою залежить від досконалості розробки математичного забезпечення, а саме від досконалості безпосередньо методів розв’язання функціональних завдань та досконалості засобів вибору тих з них, які забезпечують досягнення максимально ефективного результату.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СТОХАСТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОТОКІВ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТРЕБ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок