Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ІЗОЛЮВАННЯ ТАНКІВ СУДЕН ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГАРЯЧИХ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ІЗОЛЮВАННЯ ТАНКІВ СУДЕН ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГАРЯЧИХ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ІЗОЛЮВАННЯ ТАНКІВ СУДЕН ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГАРЯЧИХ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,34 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МОРСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені адмірала Макарова
Казимиренко Юлія Олексіївна
УДК 539.3:678.067
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ІЗОЛЮВАННЯ ТАНКІВ СУДЕН
ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГАРЯЧИХ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ
Спеціальність 05.08.04 – Технологія суднобудування і судноремонту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Миколаїв 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному морському технічному універ-ситеті імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України, м.Миколаїв.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | кандидат технічних наук, професор
Бурдун Євген Тимофійович,
УДМТУ, зав. кафедри конструювання
і виробництва виробів з
композиційних матеріалів.
доктор технічних наук, професор, президент ТОВ-фірми “Байтвек” Мільто Олексій Олексійович, м. Миколаїв;
кандидат технічних наук, генеральний директор морського інженерного бюро Міністертва транспорту України Єгоров Геннадій В’ячеславович, м. Одеса.
Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України, м. Одеса.
 
Захист відбудеться " 19 " травня 2003 р. о _14__ год. _00__ хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.060.01 Українського державного морсь-кого технічного університету імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграда, 9, головний корпус УДМТУ, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Українського державного мор-ського технічного університету імені адмірала Макарова за адресою: 54025, м. Миколаїв, просп. Героїв Сталінграда, 9, головний корпус УДМТУ.
Автореферат розісланий "__12_"___квітня______________2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор С.С. Рижков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з перспективних напрямків розвитку суднобудування є побудова суден для перевезення гарячих наливних вантажів, таких як асфальт, бітум, сірка, синтетичні смоли. Особливість транспортування цих вантажів полягає в безперервній підтримці їх температури на рівні 130…265 С. Тому поверхня вантажних танків обладнується тепловою ізоляцією. З транспортуванням гарячих наливних вантажів пов’язані проблеми підвищення екологічної безпеки суден, а саме: проблеми пожежобезпеки, утворення вибухонебезпечного середовища навколо танку, вилив наливних продуктів у морське середовище при аварійних ситуаціях. Вирішення вказаних проблем можливе через удосконалення технологій ізолювання вантажних танків.
Лідерами у побудові та модернізації суден для перевезення гарячих наливних вантажів є такі європейські держави, як Німеччина, Нідерланди, Іспанія, Польща. Для України цей напрямок є новим і також перспективним. У закордонній практиці суднобудування 40% таких суден переобладнані з балкерів, навалочників і звичайних танкерів. Досвід світової практики показує, що ці судна дорожчі як у побудові, так і в експлуатації через вимоги, які пред’являють до перевезення вантажів. Зниження їх вартості можливе за рахунок розробки нових технологій, у тому числі технологій ізолювання.
Існуючі технології є трудомісткими, внаслідок чого збільшується період побудови судна. Вони також не спрямовані на підвищення технологічності виготовлення корпусних конструкцій. Тому розробка нових технологій ізолювання є перспективним напрямком, що може допомогти вирішенню проблем, пов’язаних з побудовою та експлуатацією суден, які призначені для транспортування гарячих наливних вантажів.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Матеріали дисертаційної роботи включають частину результатів науково-дослідних робіт (НДР) „Розробка нових композиційних матеріалів технічного і побутового застосування“, виконаної відповідно до плану УДМТУ за темою № 19/1196 „Вибір складу, структури і розробка експериментальних зразків порожніх тришарових кульових оболонок з оксидної кераміки, технічна проробка можливості виробництва окремих конструкцій з полімерних композиційних матеріалів“ (Держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ІЗОЛЮВАННЯ ТАНКІВ СУДЕН ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГАРЯЧИХ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок