Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інтеграція України У міжнароднИЙ РИНОК ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Інтеграція України У міжнароднИЙ РИНОК ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Назва:
Інтеграція України У міжнароднИЙ РИНОК ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,94 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство Освіти І науки України
Донецький національний університет
Псарьов Георгій Юрійович
УДК 339.924:621.39(477)
Інтеграція України У міжнароднИЙ РИНОК ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
Спеціальність 08.05.01 - світове господарство і міжнародні економічні відносини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі „Фінанси” Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат економічних наук, доцент
Поважний Олександр Станіславович,
Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Сіденко Володимир Романович,
головний науковий співробітник
Інституту прогнозування НАН України, м. Київ
кандидат економічних наук
Марченко Максим Юрійович,
старший спеціаліст відділу кореспондентських
відносин Першого Українського Міжнародного
банку, м. Донецьк
Провідна установа: |
Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України,
кафедра міжнародної економіки,
фінансово-кредитних відносин і маркетингу
Захист відбудеться 24 квітня 2003 р. об 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.051.03 у Донецькому національному університеті за адресою 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 186, ауд. 409
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24
Автореферат розіслано 21.04.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент С.П.Калініна


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження
Наприкінці двадцятого століття у світі чітко позначилась тенденція переходу від індустріального суспільства до суспільства інформаційного.
Розвиток нових технологій вніс істотні корективи в хід розвитку людства. Лідерство країни на міжнародній арені останнім часом починає усе більшою мірою визначатися вже не тільки наявністю природних ресурсів, рівнем розвитку сільського господарства і промисловості, а й якісними і кількісними показниками сконцентрованих у її національній економіці інформаційних потоків.
Інформаційні ресурси країни, регіону, організації сьогодні є стратегічними і мають не менше значення, ніж запаси сировини, енергії, копалин та інших ресурсів. Інформація в сучасному суспільстві являє собою найважливіший фактор економічного зростання. Отже, сучасний етап розвитку економічних систем, стан яких прийнято називати “новою економікою”, неможливо розглядати без телекомунікаційного сектору, що є основним знаряддям управління інформаційними потоками сучасного суспільства й основою економіки в її сучасному розумінні.
Об’єктивні процеси розвитку економічної системи призвели до того, що останнім часом в Україні починає приділятися все більше уваги сектору телекому-нікацій, що на сьогоднішній день є основою нової економіки на Заході й одним із найперспективніших і швидко зростаючих сегментів вітчизняної економіки.
Розвиток сучасних економічних систем має місце в умовах постійної активізації процесів глобалізації. Масштаб, характер, структура, якісні і кількісні параметри включення національних економічних систем у ці процеси сьогодні вже асоціюються з об’єктивними показниками розвитку сучасних держав, ключовими детермінантами їхнього майбутнього.
З урахуванням виняткової ролі інформації у визначенні перспектив розвитку держави, очевидною є потреба в розробці ефективних механізмів зрощування національних інформаційних потоків на міжнародному рівні, зближення і забезпечення стійкості взаємовигідного співробітництва телекому-нікаційних систем. Особливо важливою є ситуація для України.
Принциповими умовами включення інформаційно-комунікаційного сегмента вітчизняної економіки в міжнародні ринки є забезпечення високоефективної, стійкої і безпечної, в контексті дотримання національних інтересів, взаємодії.
Тому побудова таких відносин повинна здійснюватись в основному через забезпечення розвитку інтеграційної взаємодії як в аспекті зміцнення міжнародних зв’язків вітчизняних інфокомунікаційних компаній, так і з огляду включення України як цілісної і соціально-економічної формації в міжнародні ринки телекомунікацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Інтеграція України У міжнароднИЙ РИНОК ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок