Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка засобів локалізації вузлів пиловиділення при навантажувально-розвантажувальних роботах на відкритих складах залізорудних окатишів

Розробка засобів локалізації вузлів пиловиділення при навантажувально-розвантажувальних роботах на відкритих складах залізорудних окатишів

Назва:
Розробка засобів локалізації вузлів пиловиділення при навантажувально-розвантажувальних роботах на відкритих складах залізорудних окатишів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,25 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки україни
Криворізький технічний університет
Задорожній Сергій Іванович
УДК 628.511.4
Розробка засобів локалізації вузлів пиловиділення
при навантажувально-розвантажувальних роботах
на відкритих складах залізорудних окатишів
Спеціальність 05.26.01 – охорона праці
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кривий Ріг – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Голишев Олександр Маркович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри теплогазопостачання і вентиляції.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гурін Аркадій Олександрович,
Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри рудникової аерології та охорони праці;
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Тищук Володимир Юрійович,
ДП “Науково-дослідний інститут безпеки праці
та екології в гірничорудній і металургійній промисловості” Міністерства промислової політики України, м. Кривий Ріг, завідувач лабораторії промислової екології.
Провідна установа: Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, кафедра аерології та охорони праці, м. Дніпропетровськ.
Захист дисертації відбудеться “19” квітня 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 09.052.02 в Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, ауд. 300.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37.
Автореферат розісланий “17” березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор О. М. Голишев


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Технологічні процеси складування й відвантаження випалених окатишів на відкритих складах фабрик огрудкування гірничо-збагачувальних комбінатів супроводжуються значними викидами пилу в навколишнє середовище. Запиленість повітря при цьому складає від 437 до 3800 мг/м3. Повітряними потоками пил переноситься на значні відстані. При несприятливому напрямку вітру також підвищується концентрація пилу в повітрі поруч з розташованими виробничими приміщеннями в межах від 14,5 мг/м3 до 27,4 мг/м3. Відзначаються втрати цінної металургійної сировини.
Сучасні склади готових окатишів поділяються на два типи: оснащені високопродуктивним пересувним устаткуванням безперервної дії – консольними штабелеукладачами й забірниками з роторним колесом, а також склади із завантаженням з надштабельної конвеєрної галереї. Робочі органи складських машин постійно переміщаються в просторі, підпадають під вплив вітру й контактують з поверхнею штабеля, що додатково перешкоджає локалізації пилу.
Закриті склади через їх високу вартість застосовуються переважно для збереження дорогих порошкоподібних концентратів. Значною перешкодою на шляху широкого застосування закритих складів є необхідність очистки дуже великих обсягів запиленого повітря робочих приміщень.
Об’єм штабеля готових окатишів одночасного зберігання на фабриках огрудкування складає 24,6ч85 тис. т.
Вузлами, що виділяють пил, є: на складах з надштабельною конвеєрною галереєю – потік складованих окатишів і місце його падіння в штабель; на складах, обладнаних консольними штабелеукладачами й роторними забірниками, – потік окатишів, що зсипають, і місце його падіння при завантаженні складу; при роботі роторного забірника – місце забору окатишів роторним колесом, місце завантаження конвеєра стріли, а також центральні перевантажувальні вузли обох машин.
Практика показала, що в умовах інтенсивних безперервних технологічних процесів за наявності мінусових зимових температур засоби боротьби з пилом, прийнятні для інших умов і матеріалів, для відкритих складів окатишів є недостатньо ефективними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Розробка засобів локалізації вузлів пиловиділення при навантажувально-розвантажувальних роботах на відкритих складах залізорудних окатишів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок