Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОГО ТА КРЕДИТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ (на матеріалах Закарпатської області)

ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОГО ТА КРЕДИТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ (на матеріалах Закарпатської області)

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОГО ТА КРЕДИТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ (на матеріалах Закарпатської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,25 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
УЖГОРОДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІГНАТИШИН
Марія Василівна
УДК 336.02 : 346.62
ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОГО ТА КРЕДИТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ
ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ
(на матеріалах Закарпатської області)
Спеціальність 08.02.03 – організація управління,
планування і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
 
Ужгород –2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Ужгородському національному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор, чл.- кор. НАН України
Мікловда Василь Петрович
Ужгородський національний університет, завідувач кафедри економіки, менеджменту та маркетингу
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Войнаренко Михайло Петрович
Хмельницький державний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту

кандидат економічних наук, доцент
Чубарь Оксана Геннадіївна
Ужгородський національний університет,
доцент кафедри фінансів та банківської справи.
Провідна установа Інститут регіональних досліджень НАН України,
відділ соціально - економічних і правових проблем розвитку підприємництва, м. Львів
Захист дисертації відбудеться "__20__" _травня____2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 61.051.02 в Ужгородському національному університеті за адресою: 88000, м. Ужгород, пл. Народна, 3
аудиторія 47.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Ужгородського національного університету за адресою: 88000, м. Ужгород, вул. Капітульна, 9.

Автореферат розісланий " _19__" _04_______2004 року.
 
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент С.С. Слава
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Трансформація економічної системи Укра-їни на шляху до ринкової моделі господарювання зумовлює створення ново-го за змістом механізму регулювання всіх економічних процесів. Ана-лі-зу-ю-чи стан фінансової політики, можна констатувати, що її розвиток базується на системі фінансових регуляторів, якими виступають податки та ефективна кредитна політика. Саме через них здійснюється перерозподіл валового внутрішнього продукту, формування фінансових ресурсів як у державі в цілому, так і у її адміністративно-територіальних одиницях.
Значимість податкових регуляторів з постійними змінами податкової системи та удосконаленням кредитної полі-тики зростає, що зумовлює необхідність глибокого вивчення зазначеної проблеми вітчизняною економічною наукою з використанням світового досвіду теорії і практики оподаткування та кредитування, що надає ще більшої актуальності темі, яка розглядається.
Проблемам оподаткування присвячені праці науковців минулого та багатьох сучасних авторів. Теоретичну основу проблеми становлять дослідження класиків економічної думки різних часів: А.Сміта, Д.Рікардо, Дж.М.Кейнса, А.Лаффера, Дж.Стігліца та ін.
Вченими Є.Ламанським, І.Куфманом , М.Арістовим, М.Зібером, Е.Мейером та ін. проводилося вивчення історичних матеріалів, що висвітлюють історію зародження та розвитку банківської справи, зокрема вчення про кредит.
У сучасній економічній науці питанням податкового та кредитного регулювання і дослідженню інших аспектів, які суттєво впливають на розвиток підприємництва в регіонах нашої держави, присвячено праці вітчизняних науковців, до яких слід віднести: О.Василика, В.Вишневського, М.Вой-на-рен-ка, В.Геєця, М.Долішнього, І.Луніну, М.Лендєла, В.Мікловду, А. Мороза, Т.Осад-чого, Г.Павленка, М.Пітю-ли-ча, А.Соколовську, В.Суторміну, Л.Шаб-листу, С.Юргилевича, С.Юрія та ін.
Разом з тим слід зазначити, що більшість науковців акцентують увагу на суттєвих прогалинах в податковому законодавстві, необхідності його реформування, відсутності дієвої взаємодії між центром і регіонами. Крім того, залишаються дискусійними питання спрощеного механізму оподаткування суб‘єктів господарювання, окремі питання з постійного вдосконалення правової бази податкового та кредитного регулювання, що гальмує розвиток економічних перетворень у регіонах України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОГО ТА КРЕДИТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В РЕГІОНІ (на матеріалах Закарпатської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок