Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОБЛЕМИ ТА МЕТОДИ МОДЕРНІЗАЦІЇ РАЙОНІВ МАСОВОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ 60–70-Х РОКІВ (на прикладі м. Києва)

ПРОБЛЕМИ ТА МЕТОДИ МОДЕРНІЗАЦІЇ РАЙОНІВ МАСОВОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ 60–70-Х РОКІВ (на прикладі м. Києва)

Назва:
ПРОБЛЕМИ ТА МЕТОДИ МОДЕРНІЗАЦІЇ РАЙОНІВ МАСОВОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ 60–70-Х РОКІВ (на прикладі м. Києва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,25 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
БИВАЛІНА МАРІЯ ВЯЧЕСЛАВІВНА
УДК 711.432+69.059.25
ПРОБЛЕМИ ТА МЕТОДИ МОДЕРНІЗАЦІЇ РАЙОНІВ
МАСОВОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ 60–70-Х РОКІВ
(на прикладі м. Києва)
05.23.20 – містобудування та територіальне планування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник
доктор архітектури, професор
Дьомін Микола Мефодійович,
Київський національнальний університет будівництва і архітектури,
завідувач кафедри міського будівництва.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор, заслужений економіст України
Клюшниченко Євген Єлисейович,
Київський національний університет будівництва і архітектури,
завідувач кафедри міського господарства.
кандидат технічних наук, доцент
Голик Йолана Миколаївна,
Ужгородський національний університет,
доцент кафедри міського будівництва та господарства.
Провідна установа Харківська національна академія міського господарства, кафедра містобудування, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 6 ” липня 2007р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680,
м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий “____” червня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент О.П. Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Особливість сучасного етапу в розвитку міст України пов’язана з необхідністю проведення широкомасштабних заходів щодо реконструкції територій, освоєних у період 1960–70-х років ХХ століття (тобто з 1960 по 1972 р.).
Реконструкція окремих будинків, навіть при включенні прибудинкових територій, вирішує лише частину задачі і не в змозі вирішити проблему відновлення середовища в цілому, оскільки при цьому розглядаються лише локальні території. Тим більше не дає задовільних результатів і вибіркова реконструкція окремих, не пов’язаних між собою, а ні в функціональному, а ні в планувальному відношенні територій.
Значні обсяги побудованого в ці роки житла, які сягають у великих містах
15–20% загального житлового фонду, досить великі площі цінних міських земель, що знаходяться під ними – 10–12%, значна кількість мешканців, визначають масштаб майбутніх реконструктивних заходів, а також обсяги матеріальних і фінансових ресурсів, необхідних для їхнього здійснення.
Проблема оновлення 5-поверхового житлового фонду виникла вже в другій половині 70-х років. Саме в цей час визначилися основні види перетворювальних заходів, що включають: капітальний ремонт, модернізацію, реконструкцію, знесення.
Оскільки процеси модернізації міських територій торкаються багатьох аспектів соціальних, економічних, екологічних, архітектурних та містобудівних, які не завжди узгоджуються між собою, необхідні пошуки оптимальних для кожного часу і конкретних містобудівних умов рішень. Саме цій актуальній проблемі присвячено дане дослідження.
У своїй роботі автор спирався на розробки відомих вчених в галузі містобудування і територіального планування, міського будівництва і господарства: Ю. Білоконя, Ю. Бочарова, В. Владимирова, М. Габреля, М. Дьоміна, С. Кабаковой,
І. Канторович, Є. Клюшниченка, Г. Лаврика, О. Лаврова, В. Нудельмана, Т. Панченко, І. Прибиткової, Б. Солухи, Г. Фільварова, І. Фоміна, Д. Яблонського та ін.
Містобудівний і середовищний аспект проблеми реконструкції масової житлової забудові кінця 60–70-х років розглядався в роботах О. Баєвського,
М. Березіна, А. Миловидова, А. Некрасова, С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОБЛЕМИ ТА МЕТОДИ МОДЕРНІЗАЦІЇ РАЙОНІВ МАСОВОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ 60–70-Х РОКІВ (на прикладі м. Києва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок