Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати: ВИБІР І ОБҐРУНТУВАННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ЗАТРАТАМИ ПІДПРИЄМСТВА

Загрузка...

ВИБІР І ОБҐРУНТУВАННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ЗАТРАТАМИ ПІДПРИЄМСТВА

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
ВИБІР І ОБҐРУНТУВАННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ЗАТРАТАМИ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,54 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
ПОГОРЕЛОВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
УДК 336.5.02:338:512
ВИБІР І ОБҐРУНТУВАННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ
ЗАТРАТАМИ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Воронкова Алла Еженівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Орлов Олівер Олексійович, Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою економіки підприємства та підприємництва (м. Хмельницький);
 
кандидат економічних наук, доцент
Ячменьова Валентина Мар’янівна, Національна академія природоохоронного та курортного будівництва Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу та менеджменту (м. Сімферополь).
Провідна установа – Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту у виробничій сфері (м. Донецьк).
Захист відбудеться “24“ березня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розіслано “17“ лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування ринкових відносин в економіці України передбачає перехід від затратних методів ведення господарства до методів, які базуються на раціональному використанні потенціалу підприємств. Це зумовило пильну увагу до їх затрат. Вони відіграють значну роль у діяльності підприємства: обмежують його прибуток, знаходять широке застосування в ціноутворенні, визначають можливість використання цінових методів у конкурентній боротьбі. Затрати якнайтісніше пов'язані зі створенням нової вартості, різними формами капіталу, прибутком, а отже, безпосередньо визначають можливість функціонування підприємства.
Різноманітні питання управління затратами розглядаються в роботах як вітчизняних, так і зарубіжних авторів: М.Г. Чумаченка, І.П. Булєєва, В.А. Гавриленка, І.О. Бланка, С.Ф. Голова, В.П. Завгороднього, О.О. Орлова, В. Палія, К. Редченка, В.П. Савчука, В.І. Стоян, В.В. Суржик, Ю.С. Цал-Цалка, В.І. Чиж, В.М. Ячменьової, Т.П. Карпової, К. Друрі, Д.Хана, Д. Шима, Д. Сигела, Г. Фанделя, Ч. Хорнгрена, Г. Фостера, Р. Коуза, Дж. Шанка, В. Говіндараджана, Б. Райана, А. Яругової.
Теоретичні дослідження затрат у межах трудової теорії вартості й мар-жиналізму, теорії виробництва і витрат, неоінституціоналізму сприяли тому, що затрати перетворилися на важливу економічну категорію та відповідно об'єкт управління. Управління затратами має бути гнучким, відповідати змінам у діяльності підприємства та враховувати особливості об’єкта – затрат. У зв’язку з цим дуже важливим є інструментарій управління, центральне місце в якому належить методам управління затратами.
У наш час відомо багато методів управління затратами, але вибрати той чи інший з них буває надто складно. Незважаючи на наявність значної кількості методів управління затратами, розробки з обґрунтованого їх вибору майже відсутні. Це пов’язано передусім з невивченістю умов найбільш доцільного використання конкретних методів, максимально можливого використання їх достоїнств і нівелювання недоліків та відсутністю процедур вибору методів. Тому вивчення передумов і порядку вибору методів управління затратами підприємства є актуальним науково-практичним завданням, що потребує відповідного вирішення.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: ВИБІР І ОБҐРУНТУВАННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ЗАТРАТАМИ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок