Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ

ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,34 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРУСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ
УДК 336.71
ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі банківської справи Тернопільського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Дзюблюк Олександр Валерійович,
Тернопільський державний економічний університет,
завідуючий кафедрою банківської справи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Міщенко Володимир Іванович,
Центр наукових досліджень
Національного банку України, директор
кандидат економічних наук, доцент
Грудзевич Ярослав Васильович,
Львівський банківський інститут
Національного банку України,
професор кафедри банківської справи
Провідна установа: Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра банківської справи, м. Київ.
Захист відбудеться “7” квітня 2006 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.03. у Тернопільському державному економічному університеті за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а, ауд. 211.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46004 м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розісланий “3” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент М. П. Шаварина


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Новітні процеси, що відбуваються у світовому господарстві, особливо виразно знаходять своє відображення у фінансовому секторі економічних відносин. Різноманітні сегменти фінансових ринків дедалі більше інтегруються внаслідок використання інноваційних підходів до прийняття рішень із питань фінансового управління. У світі посилився рух міжнародних капіталів, багато країн усувають національні фінансові та торговельні обмеження, надаючи можливість фінансовим структурам, ринкам та інструментам впливати на їхню економіку. Найдинамічнішим та консолідуючим сектором міжнародних економічних відносин стали валютні ринки, які на сьогоднішній день за обсягами оборотів, кількістю операцій та колом учасників не мають аналогів у світі.
Зміни, що відбуваються в економічних відносинах, кардинально впливають на темпи і тенденції розвитку банківського бізнесу. Комерційні банки як ключові учасники грошово-кредитного ринку та головні “продавці” фінансових послуг у суспільстві володіють провідними позиціями на сучасних валютних ринках, що дозволяє розглядати валютні операції як невід’ємну складову банківської діяльності. Разом з тим, валютні кризи та непередбачувані коливання валютних курсів стали причиною досить високої ризиковості операцій на валютному ринку, що ставить перед банками низку завдань, пов’язаних з ефективною організацією їх діяльності на цьому сегменті фінансового ринку.
Дослідження діяльності комерційних банків на валютних ринках привертають увагу багатьох вітчизняних і зарубіжних науковців та практиків, що пояснюється розширенням спектру, оновленням і модернізацією валютних операцій. Теоретичним, методологічним та методичним проблемам вивчення місця та ролі банків на валютному ринку, а також ефективності банківських операцій з іноземною валютою присвячені праці провідних учених в галузі економічної теорії, банківської справи, міжнародних економічних та валютно-кредитних відносин, аналізу банківської діяльності. Вітчизняними авторами цих досліджень є такі науковці: Б.П. Адамик, Я.В. Белінська, О.І Береславська, С.Я Боринець, Т.П. Вахненко, В.К. Васечко, Г.Л. Вознюк, А.С. Гальчинський, З.П. Гаталяк, Н.І. Горбаль, Я.В. Грудзевич, О.В. Дзюблюк, А.Г. Загородній, І.В. Іванець, Б.С. Івасів, З.О. Луцишин, В.С. Любунь, О.С. Любунь, З.В. Михайлів, В.І. Міщенко, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок