Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ – ЦІЛЬОВИЙ ПІДХІД

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ – ЦІЛЬОВИЙ ПІДХІД

Назва:
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ – ЦІЛЬОВИЙ ПІДХІД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,42 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІНІЦИНА ТЕТЯНА АРНОЛЬДІВНА
УДК 65.0141 (008)
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ
ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ – ЦІЛЬОВИЙ ПІДХІД
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному економічному університеті
Міністерства освіти і науки України (м. Одеса)
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Валуєв Борис Іванович, Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту |
Офіційні опоненти
Провідна установа |
доктор економічних наук, професор
Гранатуров Володимир Михайлович,
Одеська національна академія зв’язку
ім. О.С. Попова,
професор кафедри економіки підприємства та корпоративного управління
кандидат економічних наук, доцент
Богатирьов Анатолій Михайлович,
Одеська національна академія харчових технологій,
завідувач кафедри організації підприємств
Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля (м. Луганськ) |
Захист відбудеться 21 травня 2004 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.055.01 в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Преображенська, 8.
Автореферат розісланий 14 квітня 2004 р.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук,
доцент А.І. Ковальов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Можливість відродження й розвитку в перехідний період економіки України певною мірою залежить від здатності системи управління вирішувати проблеми виживання підприємств у конкурентному ринковому середовищі.
Складність підприємства як соціально-економічної системи, його зовнішнього оточення і проблем життєдіяльності, динамічність процесів, що у ньому відбуваються, – все це вимагає адекватної складності й динамізму системи управління, постійного нарощування й інтегрування зусиль усіх її підсистем та елементів.
Система управління, яка сформувалася в промислових підприємствах протягом багатьох десятиліть, має серйозні недоліки, що знижують її потенційні можливості, а тому і цілеспрямованість, ефективність реального функціонування.
За цих умов особливої актуальності набуває проблема об'єктивної оцінки стану її ефективності. Вона постійно знаходиться під пильною увагою дослідників, однак все-таки містить ще багато невирішеного та дискусійного, як у плані обґрунтування загального концептуального підходу до оцінки, так і в аспекті вироблення конкретних методичних рішень, які складають її механізм.
Актуальність проблеми підсилюється тому, що в цій галузі існує декілька принципово різних підходів і безліч розрізнених, системно не пов'язаних методик, ускладнюючих, навіть виключає їхнє використання на практиці.
Саме ці обставини визначили вибір теми дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в Одеському державному економічному університеті відповідно до теми кафедри організації планування та регулювання економіки “Розробка узагальненої моделі функціонування та розвитку регіональних економічних систем” (номер Державної реєстрації 0103U000351,
2003–2006 рр.) Роль автора у виконанні цієї науково-дослідній роботи полягає в обґрунтуванні і розробці інтегральних показників, за якими можна оцінювати ефективність діяльності структурних підрозділів промислових підприємств регіону.
Мета і завдання дослідження. Мета дисертаційного дослідження полягає в тому, щоб виробити прийнятний для практики загальний підхід і конкретні методичні рішення, які дозволять оцінити ефективність системи управління промисловим підприємством не за допомогою умоглядно сконструйованих концепцій і різноманітних побудов, а виходячи зі здорового глузду, зі змісту процесів управління, логіки їхньої взаємозалежності й інтегрування, з положень загальної теорії систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ – ЦІЛЬОВИЙ ПІДХІД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок