Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ

Загрузка...

МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ / сторінка 3

Назва:
МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,08 KB
Завантажень:
142
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
) та інш.
Публікації. Основні результати дисертаційної роботи опубліковані в 7 друкованих працях, серед яких 3 статті у фахових збірниках наукових праць, 4 тези доповідей.
Особистий внесок здобувача. Дисертаційне дослідження є самостійно виконаною науковою працею, у якій розроблені методи і засоби реалізації багатофункціональної підсистеми ціноутворення. У роботах, опублікованих у співавторстві, автору належать: дослідження факторів зовнішнього середовища, які враховуються при розробці ІС керування[1]; аналіз методів ціноутворення, метод застосування інтерполяції до побудови кривої рівноваги, алгоритм побудови кривої [2]; дослідження існуючих ІС керування з точки зору ціноутворення, архітектура багатофункціональної підсистеми ціноутворення, схема підготовки та прийняття рішення з ціноутворення за допомогою ППП „Гермес-Ц” [3,4,5]; дослідження особливостей многоаспектного системного аналізу при розробці інформаційно керуючих систем [6]; дослідження методів математичного моделювання [7].
Структура дисертації. Дисертаційна робота складається із вступу, чотирьох розділів, загальних висновків, списку використаних джерел із 63 найменувань, 2 додатків і містить 178 сторінок основного тексту, в тому числі 57 рисунка та 11 таблиць.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Вступ дисертаційної роботи містить: обґрунтування актуальності теми дисертаційної роботи, зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами; мету і задачі дослідження; об'єкт, предмет і методи дослідження; наукову новизну і практичне значення отриманих результатів; особистий внесок здобувача; інформацію про апробацію і публікацію результатів.
У першому розділі проведений аналіз і постановка проблеми створення багатофункціональної підсистеми ціноутворення в системі керування підприємством.
Проведено аналіз місця, функцій і задач ціноутворення в комплексній
інформаційній технології підприємства. У рамках даного аналізу були досліджені основні цілі, задачі і функції ціноутворення, визначене місце підсистеми ціноутворення в комплексній системі керування підприємством. Розглянуті і проаналізовані основні стратегії ціноутворення в процесі життєвого циклу товару.
Наведена класифікація існуючих ІУСТ підприємства і їхній аналіз з точки зору основних задач і функцій ціноутворення, що були виділені вище. В результаті даного аналізу були визначені основні недоліки існуючих ІУСТ підприємства з погляду ціноутворення і був зроблений наступний висновок. Використання багатофункціональної підсистеми ціноутворення дає більш широкі гнучкі і комплексні функціональні можливості по проведенню аналітичних досліджень для прийняття системних рішень по ціноутворенню. По-перше, в ній є можливості розрахунку ціни на новий товар кількома методами. По-друге, дана підсистема має можливість розрахунку ціни на товар у процесі його життєвого циклу за допомогою декількох методів. По-третє, у даній підсистемі можна проводити розрахунок конкурентоздатності. По-четверте, дана підсистема має можливість проведення комплексних багатофакторних статистичних досліджень. По-п'яте, така підсистема представляє інструментальні, модельні й інформаційні можливості підготовувати і вирішувати питання ціноутворення для різних ситуацій у різних напрямках господарчої діяльності. Тому актуальною є розробка таких моделей, методів, алгоритмів і інформаційної технології ціноутворення, які б стали ядром спеціальної багатофункціональної підсистеми. При цьому одним з найважливіших питань розробки такої ІТ є питання забезпечення інтерфейсів і вбудовування такої підсистеми в існуючі промислові ІС підприємства.
Також було проведене дослідження й аналіз основних задач ціноутворення, що вирішуються в існуючих інформаційних керуючих системах підприємства. Крім цього був проведений системний аналіз основних задач ціноутворення, що не реалізовані на даний момент в існуючих системах.
Розроблено варіанти технологічних схем вирішення різних задач ціноутворення без використання багатофункціональної підсистеми ціноутворення і з її використанням. Побудоване узагальнене дерево функцій багатофункціональної підсистеми ціноутворення (рис.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Реферат на тему: МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ РЕАЛІЗАЦІЇ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДСИСТЕМИ ЦІНОУТВОРЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок